Novinky

Jóga workshop 21. 6.

U příležitosti Mezinárodního dne Jógy vás zveme spolu s YOGGYS na zajímavý a praktický workshop, který je určen pro začátečníky i pokročilé.

Zobrazit

Speciální nabídka fitness členství pro členy Integrovaného záchranného systému

Přichází s novou nabídkou členství pro členy Integrovaného záchranného systému, především příslušníky Policie ČR, Hasičský záchranný sbor, lékaře a zdravotní sestry.

Zobrazit

Léto plné pohybu – Fitness Summer Tour 2021

V průběhu června a letních prázdnin budou připraveny pro zájemce a nadšence čtyři sportovní akce se zaměřením na program Les Mills, cvičení pro rodiny s dětmi, jógu a v neposlední řadě na taneční programy a lekce.

Zobrazit

Health Factory v červnu – Pohyb jako prevence i náprava problémů

První letní měsíc letošního roku bude zaměřen na správně fungující pohybový aparát

Zobrazit

Rozmrazujeme členství

V návaznosti na aktuální uvolnění dochází již od pondělí 31. května 2021 k rozmrazení všech členství v našich fitness klubech a zahájení prodeje nových.

Zobrazit

Skupinové lekce jsou zpět

Nově bude možný přístup do našich klubů pro 30 návštěvníků v jeden okamžik. Díky tomu nově startujeme skupinové lekce v režimu 10+1.

Zobrazit

Konečně dobré zprávy

Naše fitness kluby se otevírají 17. května 2021.

Zobrazit

Health Factory v květnu – těhotenství a aktivní pohyb

Málokdo ví, že zdraví dítěte je přímo závislé na tom, v jaké zdravotním a výživovém stavu se nachází žena již v období 1-2 roky před početím a v průběhu těhotenství.

Zobrazit

Chronický únavový syndrom může postihnout každého

Jen v České republice dochází k nárůstu tohoto onemocnění a trpí jím přes 40 000 lidí, celosvětově postihuje miliony lidí.

Zobrazit

Jaro přeje detoxikaci organismu

Dnes moderní slovo DETOX je potřeba vnímat v širších souvislostech a věnovat se očistě organismu po zimním období v mnoha oblastech.

Zobrazit