Form Factory Pankrác se naplno otevírá 11. ledna 2022

  • Zcela nový třípatrový fitness klub v Praze Pankrác – City Point
  • Speciální workshop k otevření klubu – Jak začít s fitness
  • Tělesná diagnostika InBody zdarma
  • Speciální promo s partnery – Decathlon, Yoggys, InsideFIT a MultiSport

Zcela nový fitness klub Form Factory Pankrác naplno otevírá své brány. Již 11. ledna 2022 ve 14:00 se oficiálně slavnostně otevře celý klub. Návštěvníci a zájemci o aktivní pohyb najdou v novém fitness klubu rozsáhlou kardio zónu, funkční zónu a další kompletní vybavení a stroje pro individuální trénink. Součástí nového klubu jsou také 4 sály pro skupinové lekce a programy Les Mills, z toho jeden se speciálním zaměřením Body & Mind. Po tréninku pak mohou návštěvníci využít finskou saunu nebo solárium.

Oficiální otevření nového klubu budou provázet doprovodné akce s partnery. K dispozici bude na testování fitness vybavení a pomůcek od společnosti Decathlon, ochutnávky fitness doplňků Celsius a Fast od společnosti InsideFIT.

Protože fitness je o pohybu a cvičení, pro návštěvníky budou připraveny speciální skupinové lekce včetně jógy a Les Mills BODYBALANCE připravené ve spolupráci s partnerem Yoggys.

V průběhu celého dne bude také připravena odborná tělesná diagnostika a od 17:00 speciální workshop pod vedením profesionálního trenéra Roberta Hlušičky – Jak začít s fitness.