Form Factory se stává partnerem fotbalového klubu SK Slavia Praha

Společnost Form Factory, lídr na českém trhu fitness a wellness služeb uzavřel partnerství s prvoligovým klubem SK Slavia Praha patřícím mezi špičku evropského fotbalu.

V rámci sportovní přípravy mládeže SK Slavia Praha zajišťuje Form Factory prostřednictvím svých klubů  moderní zázemí pro kondiční a rozvojový trénink budoucích opor prvoligového fotbalového týmu.

„Velmi nás těší, že přispějeme k přípravným aktivitám vrcholových sportovců a týmů. Jsme tím správným místem pro individuální i skupinové tréninky, napomáhající budoucnosti a profesionalitě fotbalistů SK Slavia Praha,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager, ve společnosti Form Factory.

„Jsme velmi rádi a potěšeni, že se nám podařilo uzavřít partnerství a spolupráci se společností Form Factory, která nabízí prostřednictvím svých klubů špičkové zázemí pro naše kondiční tréninky. V současné době klademe velký důraz na rozvoj kondičních schopností našich hráčů, abychom byli konkurenceschopní ve srovnání s nejlepšími fotbalovými akademiemi v Evropě. Kromě odborníků na kondici a nejnovějších metod, které postupně implementujeme do našeho tréninkového procesu, nám kvalitní tréninkové zázemí nabízí další zkvalitnění celého procesu a vytvoření potřebné infrastruktury,“ uvádí Jiří Plíšek, manažer mládeže SK Slavia Praha.

Společnost Form Factory se trvale zaměřuje na podporu a komunikaci sportu a v rámci svých klubů zavádí nejpokročilejší fitness technologie. Reaguje tak na nové trendy a požadavky svých zákazníků.