Jaro přeje detoxikaci organismu

  • Form Factory pokračuje s projektem Health Factory v rámci tématu DETOX
  • Detoxikace organismu pomáhá k celkové zdravotní očistě po zimním období
  • Jak si odlehčit stravu a zaměřit se na aktivní pohyb

Březen je v rámci projektu Health Factory, který spustila společnost Form Factory, věnován problematice detoxikace organismu. Dnes moderní slovo DETOX je potřeba vnímat v širších souvislostech a věnovat se očistě organismu po zimním období v mnoha oblastech. Samotná detoxikace organismu je z pohledu nejrůznějších diet a aplikace „zdravých“ postupů nemusí přinášet kýžený efekt již jen s ohledem na fakt, že tento proces probíhá v těle fyziologicky přirozeně a automaticky. K trvalé detoxikaci je proto třeba zařadit do běžného života dostatek aktivního pohybu, dostatek důležitých živin a minerálů, které podpoří náš organismus.

V rámci projektu Health Factory jsou tedy komunikovány postupy a metody, které neškodí našemu zdraví a orientují se především na zlepšení celkového zdravotního stavu, který v současné době u většiny populace trpí omezenými možnostmi pohybu a cvičení a dlouho zažitému stereotypu v oblasti zdravé a vyvážené výživy.

Form Factory bude v březnu podporovat jarní restart fyzické kondice pomocí speciálních cvičení v rámci své online platformy a ve spolupráci se svými trenéry a profesionálními instruktory přinášet řadu rad a informací, které jsou určeny pro širokou veřejnost, která má zájem o zlepšení své fyzické kondice.

Součástí ozdravného procesu organismu je kromě aktivního pohybu také vyvážená a zdravá strava. Především na jaře je vhodné do jídelníčku zařadit, po dlouhé zimě, více zeleniny a ovoce, správně nastavit pitný režim. V kombinaci s vhodnou pohybovou rutinou se pak dostaví žádaný efekt.

Přejít na články #HealthFactory