Konečně dobré zprávy

Po dlouhých měsících, kdy jsme nemohli být spolu v našich fitness klubech, jsme konečně zpět. Od pondělí, 17. května otevíráme naše kluby a už se nemůžeme dočkat až se s Vámi opět potkáme.

Co to znamená?

Ve všech našich klubech je maximální možná kapacita 10 osob v jeden okamžik. Z tohoto důvodu zatím nebudou k dispozici žádné skupinové lekce, pouze přístup do fitness, kardio a funkčních zón. Otevřena budou také solária. Sprchy, wellness ani šatny zůstávají zatím uzavřené.

Otevírací doba klubů je ve všedních dnech 7:00 – 21:00 a o víkendu 8:00 – 20:00.

Rezervace návštěvy

Vaši návštěvu ve fitness klubech Form Factory si snadno můžete registrovat na našich webových stránkách www.formfactory.cz nebo pomocí naší nové mobilní aplikace Moje Form Factory. Registrace návštěvy je nutná s ohledem na omezenou maximální kapacitu a je umožněna vždy 48 hodin předem. Maximální doba návštěvy je 80 minut, abychom zajistili co nejvyšší efektivitu a komfort pro Váš trénink. Návštěvu solária není nutné rezervovat.

Co bude s mým členstvím?

Všechna členství zůstávají zatím zmrazena, protože Vám zatím nemůžeme poskytnout kompletní služby. Návštěva fitness klubů Form Factory proto bude možná pouze na základě zakoupení jednorázového vstupu nebo s Multisport kartou. Víme, že naše služby nejsou v plném rozsahu, snížili jsme proto dočasně cenu vstupu na 149 Kč (standardně 299 Kč). Členství budou aktivována v okamžiku, kdy bude zrušeno striktní omezení počtu osob ve fitness klubech Form Factory.

Bezpečnost především a testování

Podmínkou, podle vládního nařízení, pro vstup do klubů Form Factory je předložení platného negativního COVID-19 testu, který nebude starší než 3 dny v případě antigenního a 7 dní u PCR testu. Akceptujeme testy provedené zdravotnickým zařízením nebo laboratoří. Dále je akceptován doklad o absolvovaném očkování (obě dávky, min. po 14 dnech) nebo lékařsky potvrzeném prodělání nemoci COVID-19 v posledních 90 dnech. Bez prokázání nebude vstup umožněn. Při cvičení není potřeba mít roušku ani respirátor, pouze ve společných prostorech a je nutné dodržovat bezpečné rozestupy minimálně 2 metry.

Jednorázový vstup ve zkratce

Vstup má několik speciálních pravidel, které vyplývají z vládních nařízení. Žádáme Vás o jejich dodržování a děkujeme za pochopení.

  1. Před vstupem je nutné se prokázat platným negativním testem na COVID-19 (PCR (starý max. 7 dní) nebo Antigenní (max. starý 72 hod)), nebo potvrzení o absolvovaném 2 dávky očkování (min. 14 dní), nebo prodělané onemocnění COVID19 v posledních 90 dnech
  2. Délka Vašeho vstupu je 80 minut
  3. Cena vstupu je 149 Kč. Platba na recepci možná hotově nebo kartou
  4. V rámci vstupu je vám k dispozici celá posilovna, cardio a funkční zóna
  5. Prosíme, dorazte včas. Pozdním příchodem si ubíráte svůj rezervovaný čas
  6. Pokud nemůžete dorazit, zrušte svou rezervaci nejpozději 2 hodiny dopředu a uvolněte tak místo ostatním. Nevyužitá a nezrušená rezervace znamená blokaci na 3 dny
  7. Šatny a sprchy nejsou k dispozici. Na recepci se můžete pouze přezout
  8. Dbáme na maximální komfort a hygienická opatření v klubu. Děkujeme, že i vy dodržujte rozestupy 2 m a dezinfikujte použité pomůcky

Pokud nemáte vytvořený přístup do členské zóny Můj účet, kontaktujte klub přes online formulář VYTVOŘENÍ ÚČTU FORM FACTORY

Těšíme se na Vás

Tým Form Factory