KURZ: JÍDELNÍČEK SNADNO, RYCHLE A BEZ CHYB

Kurz: JÍDELNÍČEK SNADNO, RYCHLE A BEZ CHYB

Koupit kurzNáplň kurzu

KURZ: JÍDELNÍČEK SNADNO, RYCHLE A BEZ CHYB

SOBOTA 24. 9. 2022, 10:00 – 16:00
Form Factory Vinohradská

Nahlédněte unikátně pod ruce Monice Bartolomějové, přednímu českému nutričnímu poradci s mnohaletou praxí a zajímavými klienty ve svém portfoliu.

Naučte se správně plánovat a sestavit funkční jídelníček, který vám efektivně pomůže plnit vaše cíle a sny.

Kurz plný tipů, triků, ale především praktických rad a postupů.

Co se na kurzu dozvíte a naučíte

 1. Co je to příjmová bilance a jak o ní správně přemýšlet.
 2. Zaměříme se na fakta a množství mýtů, které o tomto tématu kolují. Podíváme se na nejnovější výzkumy a potvrzené trendy.
 3. Dešifrujeme si z fyziologického hlediska, zda je opravdu nutné mít spočítané a odvážené každé jídlo, nebo je to trochu jinak, a zda do kalorické bilance vstupují ještě i jiné faktory.
 4. Co všechno vstupuje do celkového denního kalorického výdeje a co jej ovlivňuje.
 5. Jakou roli hraje bazální metabolismus, jak se správně stanovuje a zda jeho urychlení, nebo naopak zpomalení, je možné, nebo je to jen dávno přežitý trend.
 6. Co je termický efekt potravin a jak vstupuje do celkové energetické bilance. A jak ho pro sebe využít?
 1. V jakém množství, ale i kdy a jak zařazovat do jídelníčku bílkoviny, tuky a sacharidy, jak je kombinovat a jaké to má do celkové bilance dopady.
 2. Jaké jsou základní zásady pro funkční jídelníček, který vám pomůže buď redukovat tukovou hmotu nebo naopak budovat tu svalovou. A jak mezi nimi přecházet? Kdy a jak provádět změny. Pozvolna nebo rychle? Mohu je měnit často? Jaké to má dopady na tvarování vaší postavy?
 3. Jak je to s vitamíny a minerálními látkami? Jak ty vstupují do kalorické bilance? Mohou ovlivnit využití živin? Je nutná suplementace, jak nám tvrdí výrobci doplňků stravy, nebo jsme schopni rozumně sestaveným jídelníčkem vše pokrýt?
 4. Nemineme ani časté otázky, které se týkají toho, zda je nutné se vzdávat potravin, které mám rád, nebo je mohu zachovat a jen poupravit kombinaci. Prozkoumáme také, zda čas konzumace může způsobit odlišný efekt po požití.

Praktická zkušenost

 • Každý z vás si tak v průběhu kurzu sestaví svůj vlastní jídelníček, který vám pomůže Monika a její tým zkontrolovat a odstranit chyby. Odnesete si tak nejen množství rad, tipů, ale hlavně kostru jídelníčku, kterou budete moci používat při své každodenní praxi.
 • Jako bonus od Moniky získáváte připojení do facebookové skupiny, kde vám bude ona i její lektoři ještě po dobu dalších dnů k dispozici pro zodpovězení vašich dotazů.

Lektor kurzu

Monika Bartolomějová

Akreditovaný nutriční poradce

Nutriční poradce s 15ti letou praxí a autorizovaná osoba Ministerstvem zdravotnictví.

Monika patří mezi přední české nutriční poradce. V oboru pracuje více než 15 let a má na svém portfoliu významné množství klientů, kterým pomohla dosáhnout jejich cíle, ať už se jednalo o redukci tělesné hmotnosti, tak sportovce, kteří měli své specifické výživové potřeby. V poslední době rozšiřuje svou specializaci o péči o gynoidní typ obezity/nadváhy.

Přehled

JÍDELNÍČEK SNADNO, RYCHLE A BEZ CHYB

Podrobný průvodce pro začátečníky.

KDY: 24. září 2022, od 10:00 do 16:00

KDE: Form Factory Pankrác, Vinohrady

V předprodeji na Goout.cz

Cena: 1 900 Kč

Původní cena 2 500 Kč je snížena v rámci akce #BEACTIVE DAY 2022

Koupit kurz

Dárek pro účastníky kurzu

Každý účastník bude mít možnost po dobu dalších 14 dní konzultovat s některým z našich lektorů své jídelníčky.

Učte se a sdílejte znalosti v týmu

Připojte se do komunity našich nutričních poradců a zapálených nutričních praktiků. Čerpejte, sdílejte své znalosti, dovednosti a postřehy. Rádi vás uvítáme.