Kurz: KINEZIOTAPING – Tejpování nejběžnějších zranění ve sportu

Zajímáte se o kineziologické tejpování? Ve spolupráci s FIT Praha pořádáme speciální celodenní workshop již 19. listopadu ve fitness klubu Vinohradská.

Nahlédněte unikátně pod ruce Jakubovi Sýkorovi – tejpaři superligového týmu Florbal Vary. Naučí vás, jak pomocí kineziologického tejpu řešit situace, se kterými se běžně setkáte nejen ve sportu, ale i mimo něj.

Zapomeňte na teoretickou rovinu a bezhlavé lepení tejpů podle předlohy, aniž byste věděli, jak ona předloha vznikla. Budeme se bavit o konkrétních případech, které si vždy nejprve rozebereme z pohledu anatomie. Jsi úplný laik? To vůbec nevadí! Vše si názorně ukážeme a naučíme Tě jednoduchou diagnostiku, abys věděl/a co, proč a hlavně jak tejpuješ.

Zajímá Tě, jak řešit bolesti v bedrech? Trápí Tě golfový či tenisový loket? Brzdí Tvůj běh bolesti kolene či Achillovky? Nebo Tě zlobí rameno? Pak jsi tu správně. Naučíme Tě, jak tyto trable řešit za pomoci kineziologického tejpu.

S sebou si přineste: ostré nůžky, pohodlné oblečení a počítejte prosím s tím, že si budete odkládat do spodního prádla.

Své místo si můžete rezervovat na GoOUT: https://goout.net/cs/listky/kineziotaping-tejpovani-nejbeznejsich-zraneni-ve-sportu/fppp/