Les Mills

Studiové lekce Les Mills

Les Mills je největší fitness společností na světě poskytující inovativní řešení pro skupinová cvičení. Více než 20 let vytváří originální cvičební programy, které používá 18,5 tisíc fitness klubů v 90 zemích po celém světě. V současné době je na světě 150 tisíc Les Mills instruktorů.

Programy Les Mills jsou určeny úplně pro všechny. Jsou založeny na inovativním cvičení propojeném se skvělou, motivační hudbou, certifikovaných instruktorech, bezpečnostních předpisech a výzkumu, takže jsou nejen účinné, ale i velmi bezpečné.

Pro udržení atraktivity cvičení a neustálé posouvání fyzických možností klientů, Les Mills každé tři měsíce osvěží své programy změnou choreografie a hudby, takže se nikdy nebudete nudit!

BODYPUMP®

Silový trénink na hudbu, lekce, která na vás klade nároky a dělá vás silnějšími. Trénujete všechny hlavní svaly pomocí velké činky s lehkou až střední zátěží. Společně s hudbou vás instruktor provede bezpečným tréninkem a poskytne vám další motivaci k dosažení rychlejších výsledků, než jakých byste dosáhli sami.

BODYBALANCE®

Cvičení inspirované jógou s přidanými cviky z Taichi a Pilates, do rytmu hudby. Toto cvičení pomáhá zvyšovat pružnost a posiluje jádro, přičemž zároveň snižuje stres a pomáhá upřímit vaši pozornost na vytvoření dlouhotrvajícího pocitu pohody. Ať už máte s jógou nějaké zkušenosti nebo teprve začínáte, nebo hledáte cvičení, které doplní váš trénink, BODYBALANCE® zlepší vaši mysl, tělo a váš život.

BODYCOMBAT®

Mix cviků inspirovaných bojovým uměním u motivační a posilující hudby. Posilněte své tělo pomocí kopů a úderů, zlepšete si svou kondici a budujte fenomenální sílu jádra. BODYCOMBAT® je nekontaktní lekce, během níž vás instruktor provede a namotivuje každým kolem a přiměje vás k tomu, abyste překonali sebe sama.

BODYATTACK®

Energeticky náročné cvičení zaměřené na kardio, svalovou vytrvalost a funkční trénink. Pohyby inspirované různými sporty, jako je běh, výpady a skoky, jsou zkombinované se silovými cviky za rytmu vysoce energetické a motivující hudby. BODYATTACK® znamená spojení energie celé skupiny, která se nebojí přijmout výzvu a společně si užít cvičení.

Les Mills GRIT®

Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT). Jsou to krátká kola vysoce intenzivního cvičení následovaná pauzami pro zotavení, kdy motivace vychází z překonávání fyzických a psychických limitů. Lekce je založena na intervalech s cílem odvádět maximální výkon v každém intervalu.
LES MILLS GRIT® přichází ve třech stylech – síla, kardio a atletický styl. Každý trénink doprovází nejmodernější hudba, která motivuje k překonávání fyzických limitů.

RPM®

Jednoduché kardio cvičení na stacionárním kole. Váš instruktor vás provede simulovanou jízdou plnou stoupání do kopců, sprintů a jízdy po rovince, díky čemuž budete spalovat kalorie a zlepšíte svou kondici. Jezdíte ve skupině na motivační hudbu, která vám pomůže projet cílovou čárou. Úroveň rezistence a rychlost si ovládáte vy samy tak, abyste si postupně zlepšovali kondici.

Les Mills BARRE®

30minutové baletem inspirované cvičení, které pomáhá tvarovat a posilovat celé tělo. Bez tradiční opěrné tyče se pozornost zaměřuje na svaly podporující stabilitu, sílu a rovnováhu. Během lekce se využívají také lehká závaží pro celkové posílení těla. Cvičení může vypadat krásně, ale nepodceňujte spalování.

CXWORX®

Jednoduché a efektivní cvičení navržené pro budování síly hlavních svalových skupin, včetně břišních, zádových a hýžďových svalů. Je vědecky dokázáno, že CXWORX® aktivuje svaly posteriorního řetězce a zvyšuje funkční sílu a celkovou kondici. Během lekce používáte odporovou gumu, závaží a vlastní váhu pro rezistenční cviky, jako jsou zkracovačky a prkno.

Les Mills TONE®

Nabízí vám optimální kombinaci silového a kardio tréninku a posilování jádra, a to vše během lekce v trvání 30, 45 nebo 55 minut. Náročný mix funkčního tréninku, který zahrnuje dřepy a výpady, je zkombinovaný s cviky s použitím odporové gumy a malých závaží, které vám pomohou zvýšit vaši tepovou frekvenci a povýšit váš trénink na vyšší úroveň. LES MILLS TONE™ nabízí možnosti na všech úrovních kondice, díky čemuž může efektivně trénovat každý bez ohledu na svou tréninkovou historii. Díky jednoduché choreografii zažijete pocit úspěchu a maximální kontroly!

SH’BAM®

Dokonalá směsice jednoduchých, ale opravdu sexy tanečních pohybů na latinskou hudbu, kdy je větší důraz kladen na zábavu, než na dokonalý výkon. Každý může tančit SH’BAM® bez ohledu na schopnosti – čas vypustit vaši vnitřní hvězdu!

BODYSTEP®

Energické krokové cvičení na výškově nastavitelných stepech. Z nastavení výšky stepu vyplývá i náročnost a různorodost cvičení. Jednoduché kroky na step, přes a okolo stepu se kombinují s dalšími prvky cvičení (např. výpady, dřepy, kliky). Cvičením zlepšíme celkovou kondici, koordinaci, sílu a spálíme mnoho kalorií.