Les Mills STRONGER 2022

Les Mills STRONGER 2022

Koupit vstupenkuProgram

Les Mills STRONGER 2022

SOBOTA 3. 9. 2022
SPOJKA EVENTS KARLÍN

Druhá velká Form Factory Les Mills akce je tady. U příležitosti celosvětové kampaně a uvedení nových podzimních choreografií STRONGER jsme pro vás připravili unikátní možnost cvičení v moderním a designovém prostoru v samém srdci pražského Karlína. Čeká na vás den plný lekcí Les Mills s oblíbenými instruktory a zahraničními master trenéry – BODYATTACK, BODYJAM, Les Mills GRIT CARDIO, BODYCOMBAT, Sh´BAM a nezapomeneme ani na klidové lekce BODYBALANCE.

Mimo našich českých instruktorů dorazí také zahraniční hosté. Z Itálie přijedou Les Mills master trenéři Valerio Mecacci společně s Gil du Brasil a z Polska k nám dorazí presenter Kamil Zieliński.

Společně jsme silnější, přidejte se k nám právě teď.

 

Prodej vstupenek

SOBOTA 3. 9. 2022, SPOJKA EVENTS KARLÍN

Pernerova 697/35, 186 00 Praha 8-Karlín

V předprodeji na Goout.cz

 • Vstupenka 449 Kč
  (vstupenka je přenosná)

Maximální kapacita: 300 osob

Koupit vstupenku

Prezentované Les Mills programy

 • BODYATTACK

  BODYATTACK

  Je energeticky náročné cvičení zaměřené na kardio, svalovou vytrvalost a funkční trénink. Pohyby inspirované různými sporty, jako je běh, výpady a skoky, jsou zkombinované se silovými cviky za rytmu vysoce energetické a motivující hudby. BODYATTACK® znamená spojení energie celé skupiny, která se nebojí přijmout výzvu a společně si užít cvičení.

 • BODYBALANCE

  BODYBALANCE

  Je cvičení inspirované jógou, tai-chi a pilates, které vás zanechá silnými, pružnými a soustředěnými. Ucítíte opravdovou rovnováhu mezi myslí, tělem a duší. Ať už máte s jógou nějaké zkušenosti nebo teprve začínáte, nebo hledáte cvičení, které doplní váš trénink, BODYBALANCE® zlepší vaši mysl, tělo a váš život.

 • BODYCOMBAT

  BODYCOMBAT

  Je lekce složená jako intervalový trénink. Jedná se o lekci, která je inspirována a kombinovaná bojovými sporty jako např. karate, kickboxing, taekwondo, muay thai či capoiera.

 • BODYJAM

  BODYJAM

  Je kardio cvičení, kde si užijete pocit, že necvičíte, ale tančíte. Nejrůznější taneční styly a moderní hudba Vám zaručí zábavu a uvolnění, při které se pořádně vypotíte. Během 55 minut se naučíte 2 taneční styly a budete si připadat jako v klipu na MTV.

 • LES MILLS GRIT

  LES MILLS GRIT

  Vysoce intenzivní intervalový trénink (HIIT). Jsou to krátká kola vysoce intenzivního cvičení následovaná pauzami pro zotavení, kdy motivace vychází z překonávání fyzických a psychických limitů. Lekce je založena na intervalech s cílem odvádět maximální výkon v každém intervalu.

 • SH’BAM®️

  SH’BAM®️

  Je taneční hodina složena ze zábavných a nekomplikovaných tanečních pohybů, za doprovodu hitů z hitparád hraných po celém světě. Kombinace intenzivních a relaxačních částí vytváří intervalový trénink, díky čemuž je celá lekce přínosná nejen pro naše tělo, ale i mysl. Zlepšíte koordinaci pohybů a kontrolu těla, zlepšíte kondici, spálíte přebytečné kalorie. Rozvíjejte ohebnost a taneční pohyblivost.

Program

Změna programu a místa konání vyhrazena.

/ 14:00 – 20:00 /

 • 14:00 Start – představení
 • 14:15 BODYATTACK /60 min Martin Vodraška, Eva Dobešová, Kristýna Poslušná, HOSTÉ: Gil du Brasil a Kamil Zieliński
 • 15:30 SH’BAM /30 min Dominika Bráblíková, Nikola Szczurková, Lucie Pitelová, Michal Šubr, HOST: Gil du Brasil
 • 16:05 Les Mills GRIT /30 min Dan Hlubuček, Monika Střítezská, Robert Ondráš, Dominik Růžička, HOSTÉ: Valerio Mecacci a Kamil Zieliński
 • 16:45 BODYJAM  /45 min Lenka Skopalová, Dominika Bráblíková, Monika Trnková, Adéla Hurníková, HOST: Gil du Brasil
 • 17:40 BODYCOMBAT  /60 min Ludmila Strinadko, Rudolf Horyna, Tomáš Trnka, Mirka Líšková, Kristýna Slavíčková, Jana Hlasová, Monika Trnková, HOSTÉ: Valerio Mecacci a Kamil Zieliński
 • 18:45 BODYBALANCE  /60 min Kateřina McGlynn, Kateřina Zítková Jindrová, Nina Ortová, Adéla Hurníková

Partneři Les Mills STRONGER 2022