Pro média

Vítejte na naší mediální stránce, kde naleznete aktuální tiskové zprávy, archiv starších tiskových zpráv a novinek, fotografie pro tiskové účely a záznamy pro rozhlas a televizi. Jsme tu, abychom vám poskytli veškeré potřebné informace a podporu. Pokud potřebujete další informace nebo máte konkrétní dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Další informace o aktuálním dění dostanete v sekci Novinky a tiskové zprávy.

Tiskové materiály

 • 01Aktuální logo společnosti Form Factory a další prvky firemního grafického stylu.

  Značka a logo společnosti Form Factory je možné používat pouze v oficiální podobě, která je dostupná na těchto stránkách. Není dovoleno provádět jakékoliv modifikace nebo zásahy do značky nebo loga, ani měnit grafické a barevné ztvárnění. Pokud potřebujete pomoc se správným použitím našeho loga, rádi vám poradíme. Kontaktujte nás na marketing@formfactory.cz

  Logo Form Factory [JPG]

  Logo Form Factory - pozadí [JPG]

  Logo Form Factory [PNG]

  Logo Form Factory - pozadí [PNG]

  Logo Form Factory [PDF]

 • 02Fotografie ke stažení

  Pro fotografie ve větším rozlišení kontaktujte marketing@formfactory.cz

 • 03Logo Form Factory Les Mills Day 2024
 • 04Fitness blíže k lidem, splnění cílů a novým zážitkům: Form Factory se rozšiřuje!

  Fitness blíže k lidem, splnění cílů a novým zážitkům: Form Factory se rozšiřuje!

  Form Factory, přední síť fitness center v České republice, oznamuje další krok ve svém rozvoji s otevřením nové pobočky v Letňanech. Tato nová lokalita nabízí nejen špičkově vybavené prostory pro cvičení, ale také zcela novou koncepci a služby, které mají za cíl přiblížit fitness a zdravý životní styl ještě více lidem.

  S otevřením nového fitness centra dne 13. prosince v OC Letňany se Form Factory rozšiřuje na další místo v Praze, nabízející komplexní fitness zážitek na dvou patrech. Nová pobočka představuje širokou škálu nových možností pro klienty, včetně finské sauny, solária a tří sálů pro skupinové lekce, kde se můžete zapojit do různorodých tréninkových programů.

  „Jsme nadšeni, že můžeme otevřít naši novou pobočku v Letňanech. Naše poslání je dělat fitness dostupnější a přinášet nové inovativní služby, které podporují zdravý životní styl. Věříme, že tato nová lokalita poskytne našim klientům nejen prostor pro cvičení, ale také příležitost k relaxaci a regeneraci,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Form Factory.

  Nabídka nového fitness centra v Letňanech zahrnuje špičkové vybavení, moderní prostředí a širokou škálu tréninkových možností, které odpovídají potřebám jak začátečníků, tak pokročilých sportovců. Zároveň se otevření této pobočky řadí do plánu expanze Form Factory, který předpokládá otevření dalších center v příštím roce.

  „S touto novou lokalitou jsme rádi, že můžeme poskytnout širokou škálu služeb a přiblížit fitness ještě více lidem. Naše budoucí plány zahrnují otevření dalších poboček, abychom oslovili ještě více lidí a přispěli k zdravějšímu životnímu stylu našich klientů,“ dodal Rezek.

  Nová pobočka Form Factory v Letňanech je od 13. prosince otevřena pro veřejnost a těší se na všechny, kteří chtějí objevit nový svět fitness, zdraví a aktivního životního stylu.

  Ale to není vše! Form Factory je hrdé na partnerství s Les Mills, což umožňuje nabídnout téměř nekonečný výběr skvělých skupinových lekcí. Všechny tři sály jsou plné špičkové technologie a přinášejí lekce jako Les Mills Bodyattack, Les Mills Bodybalance, nebo Les Mills Spinning – to vše v atraktivním prostředí, které dýchá energií a inspirací.

  Nemůžete čekat? Ani my ne! Již nyní jsou v prodeji vstupenky na exkluzivní event Form Factory Les Mills Day 2024, který se koná 8. června 2024. Přidejte se a zažijte nezapomenutelný den plný motivace, energie a nových přátel. Vstupenky jsou dostupné ZDE.

  O Form Factory

  Form Factory je přední síť fitness center v České republice, která nabízí komplexní fitness zážitek pro všechny věkové kategorie a fitness úrovně. Společnost se zaměřuje na poskytování špičkových služeb, moderních tréninkových možností a podporu zdravého životního stylu. Více na webových stránkách https://www.formfactory.cz/