S kartou MultiSport do Form Factory

Vstup s MultiSport kartou zahrnuje neomezené využití posilovací, funkční a kardio zóny, veškeré studiové lekce včetně programů Les Mills a podle dostupnosti také wellness zónu (bazén, vířivka, sauna). U nás nedoplácíte za čas ani využité aktivity, skočte si třeba po tréninku do sauny v rámci jednoho vstupu.

Navíc můžete využít i službu Tělesná diagnostika na InBody, které máte v rámci MultiSport karty 2x ročně zdarma (1x za pololetí). Měření nelze s kartou MultiSport uplatnit v klubu Pankrác a Avion Ostrava.

Držitel MultiSport karty má možnost využít vstup do klubu každý den v rámci otevíracích hodin klubu.

Pro vstup se Studentskou kartou MultiSport je zapotřebí písemný souhlas rodičů v případě, že věk držitele karty je 15 – 18 let. Kartu lze využít maximálně 4x v měsíci, je možné více vstupů v jednom dni.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Váš tým Form Factory

Zapůjčení osobního zámku na skříňku a solárium není zahrnuto v rámci vstupu a je zpoplatněno. Držitel MultiSport karty je oprávněn použít vlastní ručník a osobní zámek na skříňku.

 

Vytvořit nový účet Form Factory pro uživatelé karty MultiSport

Vyplněním toho to formuláře nevzniká členství, ale pouze bezplatný účet, sloužící k rezervaci skupinových lekcí.
Souhlasím s tím, aby Společnost zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu telefonního čísla za účelem zasílání reklamních sdělení (včetně propagačních nabídek, voucherů, propagačních dárků, oznámení o soutěžích a dalších akcích) prostřednictvím SMS zpráv.Musíte souhlasit s podmínkami.
Souhlasím s tím, aby Společnost zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu emailové adresy za účelem zasílání reklamních sdělení (včetně propagačních nabídek, voucherů, propagačních dárků, oznámení o soutěžích a dalších akcích) e-mailem.Musíte souhlasit s podmínkami.
* Potvrzuji, že souhlasím s Návštěvním řádem fitness centra, sauny a wellness.
* povinné údaje
Musíte souhlasit s podmínkami.
* Form Factory (dále jen „Společnost“) zpracovává Vaše osobní údaje uvedené výše, či sdělené Společnosti pro účely uzavření a správy smlouvy, pro plnění svých právních povinností nebo se souhlasem člena pro zasílání obchodních sdělení, příp. pro jiný účel, ke kterému udělil člen souhlas. Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s platnou legislativou a celé jejich znění je na www.formfactory.cz/ochrana-osobnich-udaju, ve kterých je uvedeno, jakým způsobem Společnost nakládá s osobními údaji člena, jaké informace o členovi ukládá, jak dané informace využívá a komu je případně předává.Musíte souhlasit s podmínkami.
Jsi robot?
Děkujeme. Nyní vám na váš e-mail posíláme potřebné instrukce pro dokončení registrace.
Registrace nebyla vytvořena. Tyto kontaktní údaje již byly použity.
Omlouváme se, došlo k chybě. Zkuste to prosím později.