Nahoď bronz a čerpej energii i v zimě

Opálení z dovolené je už dávno pryč a další teplo ještě daleko? Přijďte se ohřát a chytit bronz do našich solárií, kde se opálíte bezpečněji než na sluníčku a to zejména díky předem stanovenému UV záření a pomoci s výběrem vhodného solária podle vašeho typu kůže.
Znáte všechny pozitivní účinky solária? Kromě podpory tvorby vitaminu D, omezuje tvorbu akné, má povzbuzující vliv na tvorbu hormonů, ovlivňuje krevní oběh, posiluje imunitní systém a celkově dodává tělu potřebnou energii, která mu především v zimě velice chybí.

Naše solária poskytují osvědčenou opalovací technologii s maximálním opalovacím výkonem, komfortním opalovacím lůžkem, regulovatelnou ventilací a navíc i systémem Ultra VIT pro zdravé a dlouhotrvající opálení na obličeji a dekoltu, kde je pokožka obzvláště citlivá.

K dokončení jednoho procesu pigmentace je třeba poskytnout pokožce určitý čas. Z tohoto důvodu vám doporučujeme dodržovat minimálně 48 hodinový interval mezi jednotlivými návštěvami. V opačném případě může dojít k nastartování další pigmentace a tím ke spálení kůže, proto je třeba tuto pauzu dodržet.
V našich klubech si vybere každý, jelikož nabízíme mnoho certifikovaných horizontálních solárií s různými úrovněmi opalování, happy hours a to vše bez nutnosti se objednávat. Na nic nečekejte a nahoďte bronz ještě dnes.