Nové členské programy Pro Age

Společnost Form Factory, přední evropský poskytovatel fitness a wellness služeb, který v České republice provozuje 15 moderních fitness klubů přichází s novou nabídkou členství Pro Age. Nový typ členství je určen pro mladé ve věku do 26 let, a také pro aktivní seniory nad 62 let.

Nabídka nového členství vychází z aktuálních trendů a požadavků trhu, který trvale roste v oblasti poptávky po aktivní možnosti pohybu, sportu a nových fitness programů v mladé generaci a mezi seniory, pro které je zdravý životní styl běžnou součástí života.

„Podpora sportovních aktivit mladých lidí i starší generace je jednou z priorit v naší strategii. Zavedením cenově výhodného členství Pro Age chceme zpřístupnit fitness a wellness služby co nejširším veřejnosti. Nové členství vhodně doplňuje stávající nabídku neomezeného přístupu do našich klubů,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager ve společnosti Form Factory.

Členství Pro Age je k dispozici ve dvou variantách. Zákazník má možnost využít buď měsíční členství bez závazků v ceně 749 Kč nebo zvolit výhodnější variantu na 12 měsíců s cenou 549 Kč za měsíc. Program Pro Age zahrnuje neomezený přístup do 12 vybraných klubů Form Factory včetně skupinových lekcí a wellness zón.

Více informací o nové nabídce >>