Nové členství bez závazku ve Form Factory

  • Form Factory zavádí nové členství BASIC bez závazku a starostí
  • Měsíční členství od data do data – varianta do jednoho klubu, multiklub nebo v rámci programu Pro Age
  • Cena již od 999 Kč za měsíc

Společnost Form Factory, lídr na českém trhu fitness a wellness, zavádí od listopadu nový typ členství. Na základě požadavků zákazníků a trendů ve světě fitness je nově k dispozici členství BASIC.

Nové členství BASIC je bez výpovědní lhůty a jeho platnost je jeden měsíc od data zahájení. Členství je možné zakoupit ve variantě jen pro jeden zvolený klub, celou síť patnácti fitness center Form Factory nebo jako zvýhodněnou variantu v rámci programu Pro Age pro mladé do 26 let a seniory nad 62 let. Členství je bez omezení, zákazník tak může využívat veškeré možnosti a vybavení ve fitness klubu Form Factory včetně wellness zón.

„Trvale usilujeme o zlepšování našich služeb a nabídek pro zákazníky. Nové členství BASIC je reakcí na požadavky zákazníků, kteří začínají cvičit nebo již aktivně sportují, ale nechtějí se vázat dlouhodobým členstvím,“ uvádí Štefan Blahovec, Country Manager ve Form Factory. „Členství bez závazku je vhodným rozšířením naší stávající nabídky služeb a přináší svobodu pro začínající i pokročilé sportovce,“ dodává Štefan Blahovec.

Členství BASIC je k dispozici v cenové variantě BASIC 1 klub na 1 měsíc za 1299 Kč, BASIC 15 klubů na 1 měsíc za 1399 Kč a BASIC Pro Age 12 klubů na 1 měsíc za 999 Kč.

Více o nabídce na www.formfactory.cz/bez-zavazku