Novinky

Známe výherce 1. kola letní výzvy „Opravdu vydřená dovolená“

Po celý červen běžela letní motivační výzva „Opravdu vydřená dovolená“ o ceny v hodnotě 230 000 Kč.

Zobrazit

Hybridní fitness: Zdravý životní styl pro všechny

Představte si, že můžete využívat to nejlepší z obou světů – cvičení ve fitness klubu a osvěžující tréninky na čerstvém vzduchu. Hybridní fitness, který kombinuje venkovní aktivity a cvičení ve fitness klubech, nabízí unikátní způsob, jak dosáhnout vašich fitness cílů.

Zobrazit

10vstupové členství za 1 790 Kč

I v létě je dobré cvičit. Protože letní měsíce jsou také obdobím dovolených, přinášíme vám 10vstupové členství Multiklub, které nemá žádné závazky. Jednoduše máte celý měsíc na vyčerpání, členství platí do všech klubů v Praze, Brně i Ostravě a navíc si sebou můžete přivést doprovod a čerpat vstupy společně.

Zobrazit

Sváteční otevírací doba 5. července

O státním svátku 5. července 2024 budou všechny naše fitness kluby otevřeny s víkendovou otevírací dobou. Těšíme se na vás.

Zobrazit

Změna otevírací doby (červenec - srpen)

Od prázdnin (červenec - srpen) se mění konec otevírací doby u některých našich fitness klubů. Níže naleznete veškeré změny.

Zobrazit

OHLÉDNUTÍ ZA FORM FACTORY LES MILLS DAY 2024

Tuto sobotu proběhl již 7. ročník největší fitness akce roku! Děkujeme všem, kteří společně s námi prožili den plný pohybu a zábavy na Les Mills Day 2024.

Zobrazit

Program akce Grébovka FitFest je hotový

Grébovka FitFest 2024, jejíž první ročník se uskuteční 8. září od 11:00 do 18:00 v krásném prostředí pražské Grébovky bude ojedinělou fitness akcí. Městská část Praha 2 vytváří fitness festival, který přinese bohatý program, zaměřený na všechny věkové kategorie a úrovně fyzické kondice.

Zobrazit

ZAŽIJTE LÉTO PLNÉ ENERGIE A AKTIVITY BEZ ZÁVAZKU

Léto je ideální čas na to, abyste se dostali do formy a užili si pohyb na maximum. Připravili jsme pro vás speciální letní nabídku! Využijte naše exkluzivní 25vstupové členství bez závazků a užijte si letní sezónu plnou energie!

Zobrazit

Opravdu vydřená dovolená! Letní FITNESS VÝZVA je tu!

Léto je skoro tady a s ním i čas skvělých zážitků! Máme pro vás jedinečnou příležitost, jak si ho užít naplno a ještě vyhrát úžasné ceny. FORM FACTORY si pro své členy a držitele karet MultiSport připravilo letní FITNESS VÝZVU, která bude probíhat během celého června.

Zobrazit

Ohlédnutí za Form Factory Body & Mind Day 2024: Společně jsme vytvořili parádní atmosféru

Tuto sobotu se uskutečnila dlouho očekávaná a velmi úspěšná akce Body&Mind Day 2024 v Botanické zahradě na Pivouňkové louce. Děkujeme všem, kteří s námi strávili příjemný den s lekcemi jógy a speciálními workshopy.

Zobrazit