MultiSport Tour 2022

Přijď ve dnech 23. - 25. května do Form Factory Pankrác. Užij si nevšední zážitek ve fitku.

Zobrazit

KURZ: Jak jednoduše na vlastní jídelníček

Ve spolupráci s Fit Praha jsme pro vás připravili odborný seminář „Jak jednoduše na vlastní jídelníček“, který se koná 28. května od 10:30 do 17:00 v našem klubu Pankrác.

Zobrazit

Upozornění pro návštěvníky klubu Eden

V neděli 8. května bude z technických důvodů (porucha bezpečnostní rolety) zkrácena provozní doba klubu Eden o 30 minut. Otevírací doba tak v tento den bude od 8 – 20:30.

Zobrazit

Otevírací doba o svátcích

Otevírací doba všech našich fitness klubů (Praha i Ostrava) bude o svátcích 1. a 8. května 2022 stejná jako o víkendu. Nepřijdete tedy o své oblíbené tréninky.

Zobrazit

Form Factory je nově hrdým GOLD členem České komory fitness

Společnost Form Factory, která působí na českém a slovenském trhu, se nově stala zlatým členem České komory fitness.

Zobrazit

Fitness je i relax – Body and Mind Day 2022

Již 11. června bude v pražské Botanické zahradě připraveno venkovní cvičení zaměřené na relaxaci, protahování a dobrou náladu.

Zobrazit

Technický workshop BODYPUMP

Udělejte si čas v neděli 1. května 2022 a přidejte se na náš aktuální technický workshop k programu Les Mills BODYPUMP ve Form Factory Pankrác.

Zobrazit

Form Factory podporuje charitativní běh Proběhni.se 2022

Form Factory se i letos připojuje k charitativnímu běhu Proběhni.se, který se koná v sobotu 30. dubna v pražském Krčském lese nedaleko institutu IKEM.

Zobrazit

Form Factory je partnerem Fitness Expo 2022

Společnost Form Factory, největší síť fitness klubů v ČR, se stala oficiálním partnerem letošního ročníku Fitness Expo 2022, která se koná na pražském výstavišti PVA Letňany již 22. a 23. dubna.

Zobrazit

Les Mills Day 2022 již v červnu

I v letošním roce se bude konat oblíbená sportovní fitness akce Les Mills Day na tradičním místě střechy obchodního centra Harfa v pražských Vysočanech. Form Factory opět přinese celý den plný programů Les Mills a nově také zajímavé zahraniční hosty z fitness scény.

Zobrazit