Novinky

Změna otevírací doby (červenec - srpen)

Od prázdnin (červenec - srpen) se mění konec otevírací doby u některých našich fitness klubů. Níže naleznete veškeré změny.

Zobrazit

OHLÉDNUTÍ ZA FORM FACTORY LES MILLS DAY 2024

Tuto sobotu proběhl již 7. ročník největší fitness akce roku! Děkujeme všem, kteří společně s námi prožili den plný pohybu a zábavy na Les Mills Day 2024.

Zobrazit

Program akce Grébovka FitFest je hotový

Grébovka FitFest 2024, jejíž první ročník se uskuteční 8. září od 11:00 do 18:00 v krásném prostředí pražské Grébovky bude ojedinělou fitness akcí. Městská část Praha 2 vytváří fitness festival, který přinese bohatý program, zaměřený na všechny věkové kategorie a úrovně fyzické kondice.

Zobrazit

ZAŽIJTE LÉTO PLNÉ ENERGIE A AKTIVITY BEZ ZÁVAZKU

Léto je ideální čas na to, abyste se dostali do formy a užili si pohyb na maximum. Připravili jsme pro vás speciální letní nabídku! Využijte naše exkluzivní 25vstupové členství bez závazků a užijte si letní sezónu plnou energie!

Zobrazit

Opravdu vydřená dovolená! Letní FITNESS VÝZVA je tu!

Léto je skoro tady a s ním i čas skvělých zážitků! Máme pro vás jedinečnou příležitost, jak si ho užít naplno a ještě vyhrát úžasné ceny. FORM FACTORY si pro své členy a držitele karet MultiSport připravilo letní FITNESS VÝZVU, která bude probíhat během celého června.

Zobrazit

Ohlédnutí za Form Factory Body & Mind Day 2024: Společně jsme vytvořili parádní atmosféru

Tuto sobotu se uskutečnila dlouho očekávaná a velmi úspěšná akce Body&Mind Day 2024 v Botanické zahradě na Pivouňkové louce. Děkujeme všem, kteří s námi strávili příjemný den s lekcemi jógy a speciálními workshopy.

Zobrazit

Nově fitness se slevou 2 400 Kč pro učitele s ITIC průkazem

Přicházíme s nabídkou, která je připravena ocenit práci učitelů. Od 2. května spouštíme program ITIC, který přináší výhody pro všechny, kteří se vzdělávají i vyučují.

Zobrazit

Dva nové kluby v Praze – už v létě

Form Factory letos v létě otevře další dva nové fitness kluby a rozšíří tak svou působnost na pražské fitness scéně v lokalitách Ládví a Černý Most. Díky tomu budou nové fitness kluby ještě blíže svým návštěvníkům a budou pokrývat rostoucí poptávku po kvalitních fitness klubech.

Zobrazit

HealthFactory: Umění konzistence

Konzistence není jen o tom, dělat věci opakovaně, ale o tom, dělat je s úmyslem a plánem, bez ohledu na to, jak obtížné může být pokračovat.

Zobrazit

Workshopy a instruktoři na Form Factory LM Day 2024

Sedmý ročník již zná všechny instruktory a prezentéry skupinových lekcí a zároveň je k i dispozici přehled workshopů.

Zobrazit