Projekt Health Factory v září – zpátky do kanceláří a škol

Září bude opět věnováno návratu z dovolených do práce a škol a zejména problematice sedavého zaměstnání a související prevence v podobě aktivního pohybu a stravování.

Zobrazit

Ohlédnutí za Body&Mind Day 2021

Přinášíme vám krátké ohlédnutí za letní jógovou akcí Body&Mind Day 2021, která se konala 7. srpna v pražské Botanické zahradě.

Zobrazit

Health Factory v srpnu – Pohybem proti stárnutí

Vytrvalostní typy tréninku vykazují v prevenci stárnutí lepší efektivitu oproti silovému tréninku, tedy aspoň na buněčné úrovni. Ideální je proto zařadit pravidelný trénink 3 - 4x týdně.

Zobrazit

Rozdáváme chytré hodinky za 250 000 Kč

Chcete získat chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 a ještě udělat něco pro své zdraví? Stačí chodit cvičit nebo na skupinové lekce do klubů Form Factory.

Zobrazit

Poslouchejte náš FITCAST

Fitcast je dostupný ve Spotify a na naší online platformě.

Zobrazit

ONLINE tréninky jsou nově zdarma k členství

Od 1. 7. jsme vylepšili naše členství. Členství do našich klubů nově zahrnují ZDARMA přístup k online knihovně videí a streamingu Les Mills lekcí.

Zobrazit

Health Factory v červenci – Kardiovaskulární systém a pohyb

Kardiovaskulární onemocnění jsou jednou z hlavních příčin předčasného úmrtí v Evropě a v ČR.

Zobrazit

Jóga workshop 21. 6.

U příležitosti Mezinárodního dne Jógy vás zveme spolu s YOGGYS na zajímavý a praktický workshop, který je určen pro začátečníky i pokročilé.

Zobrazit

Speciální nabídka fitness členství pro členy Integrovaného záchranného systému

Přichází s novou nabídkou členství pro členy Integrovaného záchranného systému, především příslušníky Policie ČR, Hasičský záchranný sbor, lékaře a zdravotní sestry.

Zobrazit

Léto plné pohybu – Fitness Summer Tour 2021

V průběhu června a letních prázdnin budou připraveny pro zájemce a nadšence čtyři sportovní akce se zaměřením na program Les Mills, cvičení pro rodiny s dětmi, jógu a v neposlední řadě na taneční programy a lekce.

Zobrazit