Online streaming cvičení

HIIT - Čt 17. června od 16:00

Zobrazit

S platností od 25. května 2020 dochází k dalšímu uvolnění provozu

Nově se otevřou WELLNESS – bazény, sauny, vířivky a odpočinkové zóny (mimo parní kabiny). Je nezbytné vždy používat vlastní prostěradla, ručníky a dodržovat rozestupy. Otevíráme ve všech klubech šatny, sprchy a zbytek zázemí, které bylo dosud uzavřeno.

Zobrazit

ZPÁTKY DO FORMY!

Dlouhé 2 měsíce! Tak dlouho trvala vaše pauza od cvičení. A proto je tu dnešní článek, abychom vám pomohli se znovu nastartovat a také vám poradili, jak po takové době začít.

Zobrazit

S platností od 11. května 2020 dochází k dalšímu uvolnění provozu

Při individuálním cvičení, cvičení s trenérem i na skupinových lekcí můžete nově odložit roušky při dodržení minimální vzdálenosti 2 metrů od ostatních návštěvníků. Použití roušek bude stále vyžadováno při příchodu do klubu, pobytu na recepci. Další příjemnou změnou je navýšení kapacit na našich skupinových lekcí s tím, že stále musí být udržen rozestup minimálně 2 metry. Dochází k otevření solárií, která máme v klubech Form Factory.

Zobrazit

Cviky na doplnění běžeckého tréninku

Ať již s běháním začínáte nebo jste zkušený běžec, ambasador běhání Form Factory Michal Burian si pro vás připravil tři cviky, které stojí za to zařadit do svého tréninkového plánu.

Zobrazit

Otevřeno!

Nyní je ta správná doba na znovuotevření našich klubů Form Factory. Od pondělí 27. dubna otevíráme všech 15 našich klubů.

Zobrazit

Fitness Krtkův dort

Mlsat se dá i zdravě a bez výčitek! Pokud máte chuť na něco sladkého, zkuste oblíbený recept naší kolegyně a instruktorky Moniky Trnkové na Fitness Krtkův dort.

Zobrazit

Velikonoční fitness recepty

Máme pro vás 3 velikonoční fitness recepty, po kterých zůstanete i nadále ve formě! Zkuste s námi velikonoční nádivku, beránka nebo plněná vajíčka.

Zobrazit

Kompenzace členství

Po dobu dočasného uzavření klubů FF na základě nařízení č. 194 vlády České republiky je připravena. Od 13. března 2020 jsou všechna členství zmrazena. Všem členům aktuálně rozesíláme informace, jak dále postupovat u uzavřených členství a jak bude kompenzována doba, kdy jsou naše kluby uzavřeny. V případě, že jste zakoupili speciální vouchery (například na 3-měsíční členství BASIC) a nestihli ho aktivovat, bude prodloužena možnost aktivace o 1 měsíc od doby, kdy budou naše provozovny opět otevřené. V případě speciálních požadavků nebo řešení životních situací, prosíme, vždy kontaktujte manažera klubu, kde máte uzavřené své členství.

Zobrazit

UPOZORNĚNÍ o dočasném uzavření klubů

AKTUALIZOVÁNO 1. 4. 2020

Zobrazit