Form Factory

Ve Form Factory věnujeme maximální pozornost tomu,
abychom Vám mohli nabídnout nejlepší podmínky pro trénink.

 

Více zábavy

Ve Form Factory se zaměřujeme na to, abychom Vám mohli nabídnout nové, jedinečné programy, díky kterým pro Vás bude cvičení zábavné, náročné, ale především také účinné.
Naším cílem je, aby se u nás každý z Vás cítil dobře a abychom mohli maximálně vyhovět všem Vašim potřebám.

 

Tým profesionálů

Seznamte se s našimi trenéry, zjistěte, jaké skupinové programy navštěvovat.

Brzy zjistíte, že Form Factory je pro Vás to pravé místo. Naši trenéři jsou si vědomi toho, že klíčem k úspěchu jsou nejenom zkušenosti, které Vám mohou nabídnout, ale také udržení správné atmosféry, díky níž Vás budou motivovat k dosažení ještě lepších výsledků.

 

Široká škála aktivit

Nabízíme nespočet studiových lekcí, které lze navštěvovat bez ohledu na úroveň Vaší fyzické kondice. Vybírat si můžete z různých typů lekcí s odlišným zaměřením jako např. lekce taneční, strečinkové i posilovací. Instruktoři úrovně přizpůsobují klientům individuálně tak, aby byly vhodné pro každého z Vás.

 

To pravé místo pro Vás

Snažíme se plnit Vaše očekávání po všech stránkách. Vybíráme snadno dostupné lokace, v nichž se nachází naše kluby, nabízíme nejrůznější tréninkové programy a naše týmy tvoří profesionálové, kteří Vám pomohou zlepšit fyzický stav a tím pozitivně ovlivnit kvalitu Vašeho života.