KOUPIT ON-LINE

Form Factory

Ve Form Factory věnujeme maximální pozornost tomu,
abychom Vám nabídli ty nejlepší podmínky pro Váš trénink.

 

Více zábavy

Ve Form Factory se zaměřujeme na to, abychom Vám mohli nabídnout nové, jedinečné programy, díky kterým pro Vás bude cvičení zábavné, náročné, ale především také účinné.
Naším cílem je, aby se u nás každý z Vás cítil dobře a abychom mohli maximálně vyhovět všem Vašim potřebám.

 

 

Tým profesionálů

Seznamte se s našimi trenéry, zjistěte, jaké skupinové programy navštěvovat a nezapomeňte si domluvit svůj první ukázkový trénink zdarma.

Brzy zjistíte, že Form Factory je to pravé místo pro Vás. Naši trenéři jsou si vědomi toho, že klíčem k úspěchu jsou nejenom zkušenosti, které Vám mohou nabídnout, ale také vytvářet a udržet dobrou atmosféru, díky níž Vás budou motivovat k dosažení ještě lepších výsledků.

 

Široká škála aktivit

Nabízíme nespočet studiových lekcí, které lze navštěvovat bez ohledu na úroveň Vaší fyzické kondice. Vybírat si můžete z různých typů lekcí s odlišným zaměřením jako např. lekce taneční, strečinkové i posilovací. Instruktoři úrovně přizpůsobují klientům individuálně tak, aby byly  vhodné pro každého z Vás.

 

Pravé místo pro vás

Snažíme se plnit Vaše očekávání po všech stránkách, prostřednictvím  snadno dostupných lokací v nichž se nachází naše kluby, nabídek nejrůznějších tréninkových programů a především prostřednictvím našich trenérů a instruktorů. Naše týmy tvoří profesionálové, kteří vám pomohou zlepšit váš fyzický stav a tím pozitivně ovlivnit kvalitu vašeho života.

Nově nabízíme možnost členství KOUPIT ON-LINE