Nejčastější dotazy

Otázky a odpovědi

 • 01Je vstup do Vašeho fitness centra / členství věkově omezeno?

  Chcete-li navštěvovat naše fitness centra, musíte být starší 15 let (do 16 let můžete navštěvovat klub pouze v doprovodu zákonného zástupce). Mladší 18 let musí přijít podepsat smlouvu osobně do klubu společně se svým zákonným zástupcem.

 • 02Co si s sebou vzít na trénink?

  Chceme, aby se všichni naši klienti u nás cítili dobře. Z toho důvodu a také v zájmu komfortu ostatních klientů požadujeme, aby si všichni naši klienti nosili čistou sportovní obuv, oblečení pro sportovní aktivity a ručník.

 • 03Je nutné se objednávat na trénink s osobním trenérem?

  Ano, doporučujeme si předem dohodnout schůzku s osobním trenérem, abyste měli jistotu, že bude mít čas se Vám věnovat. Osobní tréninky s našimi trenéry nejsou součástí poplatků za členství, hradí se tedy zvlášť.

 • 04Nabízíte ve Form Factory skupinové lekce?

  Ano, samozřejmě. Jsou součástí členství či jednorázového vstupu. Všichni milovníci skupinových cvičení jsou srdečně zváni a mají na výběr z mnoha typů cvičebních programů. Veškeré informace o těchto cvičeních, včetně rezervačního systému naleznete na našich webových stránkách.

 • 05Musím se rezervovat na skupinovou lekci?

  Abychom zajistili kvalitu studiových lekcí a komfort dostatečného volného prostoru ke cvičení všem účastníkům, je kapacita na studiových lekcích omezena. Účast na lekci je podmíněna předchozí rezervací. Můžete tak učinit na našich webových stránkách.

Dotazy týkající se vstupů, smlouvy a formálních záležitostí.

 • 06Kolik stojí členství ve Form Factory?

  Máme několik typů členství, jenž umožňují přístup do jednoho, nebo do všech fitness klubů. Základní typy členství, které nabízíme, naleznete v ceníku (eshop).

 • 07Akceptujete v klubech Form Factory karty Multisport?

  Ano, kartu Multisport můžete ve všech našich klubech uplatnit. Předložte ji u vstupu společně s dokladem Vaší totožnosti.

 • 08Jaké doklady potřebuji k podpisu smlouvy?

  Členství si můžete zakoupit on-line nebo na recepci v některém z našich klubů. Co se týče aktivace členské smlouvy, je nutné mít s sebou doklad totožnosti a popřípadě kreditní nebo debetní kartu k úhradě členství.

 • 09Je možné poskytnout mou členskou kartu další osobě (kamarádovi, partnerovi atp.)

  Členství v našich klubech jsou na základě smlouvy na konkrétní osobu. Není tedy možné, umožnit přístup do klubu na základě Vašeho členství někomu jinému. Můžete však přivést zájemce s sebou, klubem ho rádi provedeme a případně nabídneme možnost výhodného členství tak, aby si mohl využívat služeb našich fitness center také.

 • 10Mohu si zakoupit své členství online?

  Ano, samozřejmě. Většinu našich členství je možné zakoupit online. V našem ceníku (eshopu) si vyberte členství, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

 • 11Mé údaje uvedené ve smlouvě se změnily, kde mohu nahlásit změnu?

  Změny nebo opravy osobních údajů můžete nahlásit osobně přímo v klubu nebo po přihlášení se do Můj účet (klientská zóna) na našich webových stránkách.

 • 12Mohu své členství kdykoliv zrušit?

  Smlouvu lze vypovědět dle podmínek definovaných v rámci členství, jenž jste si zakoupili. Pro více informací se obraťte na recepci vašeho klubu.

 • 13Jak ukončit smlouvu?

  Výpověď je nutné podat písemně v klubu Form Factory, případně také prostřednictvím formuláře pro ukončení, jenž naleznete na našich webových stránkách v sekci Dokumenty.