Otevřeno!

Aktualizace 24. května 2020

S platností od 25. května 2020 dochází k dalšímu uvolnění provozu

Nově se otevřou WELLNESS – bazény, sauny, vířivky a odpočinkové zóny (mimo parní kabiny). Je nezbytné vždy používat vlastní prostěradla, ručníky a dodržovat rozestupy. Otevíráme ve všech klubech šatny, sprchy a zbytek zázemí, které bylo dosud uzavřeno.

Aktualizace 10. května 2020

S platností od 11. května 2020 dochází k dalšímu uvolnění provozu

Při individuálním cvičení, cvičení s trenérem i na skupinových lekcí můžete nově odložit roušky při dodržení minimální vzdálenosti 2 metrů od ostatních návštěvníků. Použití roušek bude stále vyžadováno při příchodu do klubu, pobytu na recepci. Další příjemnou změnou je navýšení kapacit na našich skupinových lekcí s tím, že stále musí být udržen rozestup minimálně 2 metry. Dochází k otevření solárií, která máme v klubech Form Factory.

25. dubna 2020

Na chvíli jsme se museli rozloučit, ale nyní je ta správná doba na znovuotevření našich klubů Form Factory. Od pondělí 27. dubna otevíráme všech 15 našich klubů, přičemž jejich otevírací doba zůstává stejná. Máme pro vás připravené zcela bezpečné prostředí, tak na nic nečekejte a pojďte si dát po dlouhé době s námi do těla.

Co je k dispozici

Naplno si můžete užít možnosti posilovny, funkčních a kardio zón. A samozřejmě nebudou chybět ani oblíbené skupinové lekce. Toalety bude možné zcela využívat.

Co bude ještě omezené

Podle platných pravidel jsou v klubech prozatím uzavřené šatny, sprchy a wellness.

Bezpečnost a spokojenost na prvním místě!

Na prvním místě je pro nás vždy bezpečnost Vašeho zdraví, a proto bude přístup do klubu možný POUZE za dodržení těchto podmínek:

  • Používat roušku nebo obdobnou ochranu dýchacích cest po celou dobu přítomnosti ve všech prostorách klubu
  • Dezinfikovat si ruce před zahájením a po celkovém ukončení individuálního i skupinového cvičení (dezinfekční gely budou v každém klubu)
  • Dezinfikovat veškeré použité vybavení po skončení cvičení
  • Respektovat maximální kapacitu klubu – 1 návštěvník na 10m2
  • Dodržování minimálního rozestupu 2 metry po celou dobu přítomnosti
  • Skupinové lekce budou omezeny maximálně na 8 návštěvníků – sledujte, prosím aktuální rozvrhy lekcí v klubech, mohou se v čase měnit

V souvislosti s globální pandemií koronaviru neustále sledujeme doporučení hygienických stanic, a proto jsme ve Form Factory ještě rozšířili hygienická opatření a zvýšili důraz na kontrolu čistoty a hygieny. Chceme Vás ujistit, že po úplném vydezinfikování a kontrole všech prostorů včetně vybavení je cvičení v našich fitness klubech naprosto bezpečné a v průběhu celé otevírací doby bude k dispozici nepřetržitý úklid. K dispozici pro Vás budou také bezoplachové dezinfekční gely.

Informace o členství

Veškerá členství jsme již v březnu pozastavili. O své peníze tedy určitě nepřijdete a všem členům jsme již zaslali informace, jak bude probíhat kompenzace u konkrétních druhů členství. Vaše členství je tímto znovu aktivní a prodlouženo o celou dobu jeho pozastavení v závislosti na vašem typu členství. V případě dotazů se, prosím obracejte přímo na recepci Vašeho oblíbeného klubu.

Váš Form Factory tým