Partneři Form Factory

Spolupráce je pro nás důležitá. V našem Form Factory Programu pro partnery vytváříme a podporujeme atraktivní přidanou hodnotu a úspěch. Zároveň tak přinášíme přidanou hodnotu i pro naše zákazníky. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce, která vytváří příležitosti pro obě strany.

Hlavní partneři

Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů.

samsung.com/cz

OSHEE

OSHEE je značka pro aktivní sportovce a přináší široké portfolio produktů včetně isotonických a vitamínových nápojů. Díky široké nabídce sportovní výživy dodává energii pro začátečníky i profesionály v nejrůznějších sportovních odvětvích včetně fitness.

oshee.eu

Bonduelle

Bonduelle je francouzskou rodinnou firmou založenou v roce 1853, v současné době má 58 továren ve 12 zemích a prodává se ve 100 zemích světa.

Již 167 let se úzce podílíme na vývoji moderní rostlinné produkce ohleduplné vůči půdě, vodním zdrojům i ovzduší. Naším závazkem je inovovat celý proces rostlinné výroby, která začíná na poli a končí na talíři.

Jsme průkopníky v inovativních a vhodných řešeních v otázce lepšího stravování s respektem k naší planetě a zajištění kvality života budoucích generací. To je totiž naše přesvědčení: příroda je naše budoucnost.

V Bonduelle dnes spolupracujeme s 3 400 zemědělci a pěstujeme víc jak 500 druhů zeleniny.

Kvalitu neúnavně kontrolujeme v průběhů celého procesu výroby, počínaje sklizní až po skladování potravin.

Naší vizí je pomáhat lidem dosáhnout zdravějšího životního stylu tím, že zodpovědně vyrábíme zdravé rostlinné potraviny, které jsou chutné, rychlé na použití a dostupné všem kdykoliv a kdekoliv.

bonduelle.cz

Decathlon ČR

Decathlon je francouzská rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem sportovního vybavení. S konceptem prodejny nabízející vybavení na všechny sporty pod jednou střechou přišla parta 7 mladých nadšenců na severu Francie v polovině sedmdesátých let. V současnosti má tento řetězec více než 1 600 prodejen v 60 zemích světa. V České republice byla první prodejna otevřena roku 2010 v Liberci a nyní jich napříč celou zemí najdeme už 25.

decathlon.cz

-15 %

Insidefit.cz

Insidefit.cz – eshop se sportovní a zdravou výživou a doplňky stravy pro sportovce. Distributor prémiových značek v oblasti sportovní a zdravé výživy jako je FAST, Celsius, QNT, Effect, Hesters Life a další. Vyzkoušejte ty nejlepší produkty, které máme neustále skladem.

S kódem „FF15“ získáš slevu 15% na všechny produkty.

insidefit.cz

-15 %

YOGGYS

YOGGYS srdce bije pozitivní energií, prémiovou kvalitou, inspirujícími designy a eco-friendly materiály.

Každá podložka je nový začátek, nový příběh, tvůj příběh! A my budeme s potěšením stát po tvém boku. Jako podporu od nás obdržíš slevou 15% na YOGGYS E-shop. Rozbal svůj sen! Slevový kód na první nákup 15% s kódem YOGGYSFF15

yoggys.cz

-10 %

INCARE - kvalitní zdravotní péče bez čekání

INCARE poskytuje nadstandardní zdravotní péči pro náročnou klientelu. Víme, že čas a zdraví jsou vaše priority, a podle toho jsme nastavili naši péči. V rámci prémiových programů vám zajistíme kompletní odbornou péči s minimální objednací i čekací lhůtou.

Pro členy klubu Form Factory je navíc připraven balíček MiniPrevent se slevou 10 %, díky kterému budete mít rychlý přehled o svém zdravotním stavu.

incare.cz

MG Motors

MG je světová automobilová značka s jedinečnou historií a britskými kořeny od roku 1924. Vozy MG jsou moderní, atraktivní, elektrifikované, nabité energií a připravené na budoucí výzvy. Českým a Slovenským zákazníkům MG nabízí kompletní balíček prémiového designu, kvality, nejnovějších technologií, vysoké úrovně výbavy a bezpečnosti pro cenově dostupnou mobilitu. Vše je podpořené jedinečnou tovární zárukou na 7 let / 150 000 km nebo pětihvězdičkovými testy Euro NCAP.

mgmotor-czech.cz

-15 %

LaserPlastic

LaserPlastic je klinika laserové a estetické dermatologie a plastické chirurgie v centru Prahy, kousek od Karlova mostu. Disponuje početnou laserovou a další technikou od předních světových výrobců a moderními operačními přístroji a instrumentárii, které týmu špičkových lékařských odborníků pod vedením primářky MUDr. Marty Moidlové umožňují provádění širokého spektra estetických výkonů. Cílem všech je nejen dokonalé odvedení odborné práce, ale i duševní pohoda klientů během výkonu a individuální přístup ke každému pacientovi. Klinika je navíc akreditována pro zaškolování lékařů v aplikaci botulotoxinu, injekčních implantátů a využití vysokovýkonných laserů v estetické medicíně. Moderní postupy kliniky LaserPlastic pomáhají zlepšit nejen vzhled, ale také zvyšovat dobrý pocit a sebevědomí.

Členové Form Factory mají 15% slevu na vše včetně nákupu kosmetiky! Pro uplatnění slevy se stačí prokázat členskou kartou.

laserplastic.cz

Partneři

-20 %

Rebell Barbers

Rebell Barbers jsou pánská holičství s duchem REBELA, přesto zachovávající tradiční metody anglických barber shopů. Holení břitvou HOT TOWEL, úprava vousů, klasický střih či fade. V každém z nás se skrývá kousek REBELA a GENTLEMANA zároveň, nechte naše holiče, ať kousek probudí i ve Vás a vypadáte jako REBELL GENTLEMAN.

Pro členy Form Factory celoroční sleva 20 % po předložení členské karty.

rebellbarbers.cz

-15 %

Yori Restaurant

Objevte kouzlo autentické asijské kuchyně v restauraci Yori. Pro členy Form Factory celoroční sleva 15 % po předložení členské karty.

yorirestaurant.cz

-15 %

Orange Moon

Užijte si jedinečnou atmosféru a menu v autentické thajské restauraci. Již více než 10 let dodržujeme při přípravě jídel autentické postupy, používáme originální ingredience, kvalitní koření a čerstvé bylinky. Pro členy Form Factory sleva 15% na konzumaci po předložení členské karty.

orangemoon.cz

-30 %

Divadlo palace

Divadlo Palace se nachází přímo v centru Prahy na Václavském náměstí v pasáži Jalta. Divadlo Palace klade důraz především na kvalitu a rozmanitost repertoáru, ve kterém najdete především komedie, a to ve všech jejích podobách. Členové mají slevu 30% na domácí představení. Pro uplatnění slevy je potřeba vstupenky/lístky zakoupit přímo na pokladně divadla Palace a musí se prokázat členskou kartou. SLEVU LZE UPLATNIT pouze na I, II a III cenovou kategorii. SLEVA SE NEVZTAHUJE na hostující produkci.

divadlopalace.cz

-15 %

Restaurace Spojka - Karlín

Spojka Karlín je první flexitariánskou restaurací v ČR. Spojuje u jednoho stolu všechny, kteří chtějí jíst dobře. Bez předsudků a bez ohledu na to, jestli se jedná o vegana, vegetariána nebo milovníka masa.

Pro členy Form Factory celoroční sleva 15% v restauraci Spojka.

spojka-karlin.cz

-15 %

Miminoo restaurant

Restaurace MIMINOO je absolutní zelenou oázou na pomezí Vinohrad a Žižkova. Parkoviště, pohodlný přístup, v létě zelená zahrada a v zimě ledová aréna. To je MIMINOO restaurant.

Pro členy Form Factory 15% při předložení členské karty, nebo voucheru, který je k dispozici na klubu Vinohradská a Karlín.

towerpark.cz/miminoo-restaurant

-15 %

Oblaca restaurant

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí. Těšíme se na Vaši návštěvu Naší restaurace, kde se budete cítit doslova v oblacích.

Pro členy Form Factory 15% při předložení členské karty, nebo voucheru, který je k dispozici na klubu Vinohradská a Karlín.

towerpark.cz/oblaca-restaurant

-15 %

Buddha Bar

Náš mezinárodní koncept kombinuje vytříbený styl, panasijského kulinářského umění, hudební zážitky, perfektní servis a unikátní prostředí inspirované celým světem, zejména pak Asií. Tato fúze vytváří neopakovatelnou atmosféru, která zaručeně uchvátí všechny vaše smysly.

Pro členy Form Factory 15% sleva na večeři, nebo na koktejl – při předložení členské karty, nebo voucheru, který je k dispozici na klubu Vinohradská, Palladium a Václavák.

buddha-bar.cz

-15 %

WOODHOUSE lounge Vinohrady

ICE TEA, KOKTEJLY, SHISHA A UNIKÁTNÍ ATMOSFÉRA to je WOODHOUSE lounge!

Pro členy Form Factory 15% při předložení členské karty, nebo voucheru, který je k dispozici na klubu Vinohradská.

wood-house.cz/vinohrady

-10 %

Thai Spice

Thajská restaurace – 10% celoroční sleva pro klienty Form Factory – prokázat se členskou kartou

atrium-flora.cz/thai-spice

Nutrition Pro

Věříme v individuální přístup. Každý z nás je originál a každý z nás potřebuje jiný kalorický příjem. Sestavte si svůj jídelníček na míru.

nutritionpro.cz

-5 %

Top4Fitness.cz

Na e-shopu Top4Fitness ti přinášíme širokou nabídku oblečení, bot i tréninkového vybavení od Nike, Under Armour, adidas, Reebok, Nebbia, a spousty dalších značek. S kódem „formfactory“ získáš slevu 5% na tvé oblíbené kousky.

top4fitness.cz

-10 %

Nebbia

NEBBIA je evropská značka fitness oblečení. Již od roku 1997 oblékáme hrdiny a šampiony. Ponoř se do světa prominentních sportovců a kulturistů a posuň tak svou fitness cestu na úplně novou úroveň.

Sleva 10% v NEBBIA Chodov po předložení členské karty Form Factory.

nebbia-store.cz

-10 %

BARBERLAND

Jsme BarberLand. Svět pánského stylu, elegance, lazebnictví, kvalitní péče a přátelského prostředí v centru Prahy. Místo, kde se tradice, kvalita a péče mísí s moderními prvky. Ale v první řadě místo, kde jde o Vás.

10% sleva pro klienty Form Factory v čase 9:00 – 14:00 hodin.

barberland.cz

-10 %

Minipivovar OSSEGG

Minipivovar s restaurací na Vinohradech. Celoroční sleva 10% při předložení členské karty.

Adresa: Římská 45, Praha 2, 120 00.

ossegg.com

-10 %

LUXURY SLEEPING

První multibrand showroom vysokých, kontinentálních, polohovacích postelí v České republice. Vybírat můžete ze značek jako např. KUPERUS, PULLMAN, TRECA, TRUMP HOME, SLABBINCK, KAUFFMANN, DOMMELIN a další.

Pro členy Form Factory 5-10% sleva. Více informací na prodejně v Luxury Sleeping.

postele-ls.cz

-10 %

Dermacol

S láskou ke kráse měníme svět. Dermacol je nejznámější značka české dekorativní a pěsticí kosmetiky, která se již více než půlstoletí stará o krásu žen. Tato tradičně česká, vysoce kvalitní kosmetika si získala srdce mnoha žen nejen v Česku, ale také napříč celou Evropou, Amerikou i Asií.

Sleva pro členy Form Factory 10%

dermacol.cz

-15 %

The PUB

The PUB Pilsner Unique Bar je unikátní franchisingový koncept restaurací, který spojuje kvalitní kuchyni, výborné pivo a skvělou zábavu.

A protože k dobrému pivu se znamenitě hodí pořádný burger, najdete jich v jídelním lístku hned několik. Připravujeme je od základu domácí a vždy z těch nejkvalitnějších surovin.

Pro členy Form Factory celoroční sleva 15% při předložení členské karty.

thepub.cz

-10 %

Somavedic

Somavedic je kvalitní, funkční zařízení, která harmonizují prostředí v našem okolí více jak 10 let. Naším cílem je dodat Somavedic do co nejvíce domácností, kanceláří, wellness studií a zdravotnických zařízení. Chceme, aby se lidé v těchto prostorech cítili lépe, měli více energie, lépe se soustředili a cítili se v celkové pohodě a harmonii.

Pro členy Form Factory sleva 10% – pro uplatnění zadej kód: FormFactory10

somavedic.cz

-15 %

The Artisan (Marriott)

The Artisan je celodenní kulinářská výprava za vynikajícími lokálními produkty. Klademe důraz na řemeslnou výrobu a pečlivě vybíráme farmáře a dodavatele, vzdálené ne více než 200 km od Prahy. Se stejnou důsledností dbáme také na dodržení sezónnosti surovin. Všechna jídla připravujeme osvědčenými postupy abychom vám představili výjimečnost českých chutí, které vás doprovodí na jedinečné cestě po místních řekách, lesích, úrodných zahradách a farmách.

15% sleva – kartu na slevu lze vyžádat na recepcích klubů

theartisan.cz

-10 %

BODYKING FITNESS

Jsme firma zabývající se distribucí fitness zboží, vybavujeme fitness centra na míru, poskytujeme školení v oblasti fitness a workshopy pro trenéry i širokou veřejnost.

Slevový kupón na vše 10% (produkty a školení), kupón platí i pro Slovenské klienty: FORMFACTORY

bodykingfitness.cz

FitPraha

FitPraha je ojedinělý koncept, který spojuje 2 základní kurzy – kurz pro fitness trenéry a kurz pro výživové poradce.

Naším jasným cílem je tvořit fitness trenéry a výživové poradce, pro které je hlavní zdraví klientů, jeho zlepšování a postupnými kroky správné nastavení klienta v jeho každodenním životě.

Naším poselstvím je předávat informace, které jsou kvalitní, aktuální a funkční. Nabízíme rovněž možnost tyto informace rozšiřovat a prohlubovat na navazujících kurzech. Zakládáme si na profesionalitě, proto naši lektoři jsou skutečnými odborníky na probíraná témata.

fitpraha.cz

Nutriční institut

Nutriční institut pořádá kurzy výživy pro laiky, výživové poradce a fitness trenéry, včetně akreditovaného kurzu Poradce pro výživu. Zakládá si na profesionalitě, na vysoké odbornosti lektorů a především na pravdivosti a ověřitelnosti informací. Přitom je pro nás důležitá přátelská atmosféra a pohoda při kurzech. Cílem je šířit osvětu v oblasti výživy. Chceme, aby se mohl každý, kdo se o výživu zajímá, u nás vzdělávat a získané informace používat při každodenním životě. A protože výživa je úzce spojena i se sportem. Pořádáme rovněž kurz Instruktor fitness.

nutricniinstitut.cz

-15 %

Workout.eu

Specializovaný prodejce bot, oblečení, doplňků a vybavení na fitness.

Sleva pro klienty 15%. Pro uplatnění slevy zadat na: https://www.workout.eu/cs/: Form15 Slevu lze uplatnit i na prodejně při předložení členské karty.

workout.eu/cs

-10 %

Exclusive Barbershop

Tradiční pánské holičství.

Sleva 10 % po předložení členské karty.

exclusivebarbershop.cz

-15 %

KANTU

Česká značka čistě přírodních vůní s éterickými oleji pro jógu a interiér. Vychází z filosofie jógy a jejím záměrem je dodat další dimenzi do jógové vůně. Vůně mají schopnost nás vrátit do přítomnosti a prohloubit prožitek z toho, co právě děláme. Uplift your spirit.

Sleva 15% – pro uplatnění slevy zadají kód: FF

kantu.cz

-15 %

Château Šanov

Château Šanov, oáza klidu, relaxace a královského hýčkání. Wellness hotel v krásné přírodě středočeského kraje. Pokoje v pětihvězdičkovém standartu, rozsáhlé Wellness a SPA, podzemní garáž a lahodná restaurace.

To vše je připraveno k dokonalému relaxu v zámeckém stylu.

Pro členy klubu Form Factory je navíc připravena sleva 15% na vše.

hotel-sanov.cz

-10 %

La Casa trattoria

Italské restaurace v Praze s důrazem na mořské plody a ryby. Naším cílem je a vždy bylo připravit pro Vás autentický zážitek jak na straně kvalitního italského jídla, připravovaného vždy z nejlepších surovin, tak na straně nejlepších vín a lokálních produktů.

Pro členy Form Factory 10% sleva.

lacasatrattoria.com

-10 %

Restaurace LET´S MEAT

LET´S MEAT to je restaurace & bar, kde na jednom místě se potkávají výtečné chutě, zážitek, dobrá nálada, nejlepší pivo, frendly servis a báječná atmosféra. LET´S MEAT to je místo kde se potkáváte VY – naší hosté a přátele. Dynamický podnik, ve kterém to prostě žije. Restaurace se nachází poblíž stanice metra Flóra.

Pro členy Form Factory 10% sleva.

letsmeat.cz

-10 %

Restaurace Guston

Pohodová atmosféra, poctivá kuchyně, vyhlášené burgery v domácí briošce, každý den výborné obědy. V letních měsících příjemná letní zahrádka ve dvoře. Vstup do kuchyně se nachází uprostřed restaurace, a tak se octnete v centru dění.

Pro členy Form Factory 10% sleva.

guston.cz

-15 %

Samurai Shot

SAMURAI SHOT je prémiový přírodní energy drink na bázi silného extraktu z pravých listových čajů. Vysoký obsah přírodního čajového kofeinu (teinu) nabudí mysl i tělo a pomáhá vytrávit. Zvyšuje také koncentraci za volantem nebo v práci. Ambasadorem boosteru je nejslavnější český UFC bojovník Jiří BJP Procházka. Vyzkoušejte přírodní povzbuzení se SAMURAI SHOTEM hned.

Pro slevu 15% zadejte promokód Form15 na www.samuraishot.cz.

samuraishot.cz

-5 %

GymBeam

Jsme GymBeam, značka zdravé a sportovní výživy. Klademe důraz na kvalitu, pečlivě vybrané suroviny a čisté složení našich doplňků a zdravých potravin. Naše portfolio produktů používá víc než 1,8 milionu aktivních zákazníků, a o jejich spokojenosti svědčí i několikanásobné získání mnohých ocenění, jako je “Cena kvality” a “Cena popularity” v soutěži Shop Roku.

Sleva 5% – pro uplatnění slevy zadají kód: FF5

gymbeam.cz

-20 %

Safir

Safir je zde již od roku 1998 a po celou dobu nabízíme našim zákazníkům domácí a tradiční středovýchodní kuchyni. Náš domácí gyros, který připravujeme každý den, hummus, falafel či spoustu dalších specialit s bohatým výběrem příloh nabízíme po celý rok s 20% slevou pro všechny členy FormFactory po předložení členské karty. Sleva lze uplatnit na pobočkách Safir Smíchov, Safir DBK, Safir Nové Butovice a Safir Stromovka.

safir-restaurant.com

-5 %

Fit and Health

Zdravá, vyvážená strava až k vám domů. Sestavená nutričními specialisty pro dosažení maximálních výsledků.

Pro členy Form Factory celoroční sleva 5%.

Pro uplatnění slevy napište do poznámky Form Factory. Střední kalorický balíček o 5-ti jídlech se slevou měsíčně za 7.000 Kč!

fitandhealth.cz

-15 %

Kryoterapie KryoRestart

Studio kryoterapie KryoRestart, s.r.o. je rodinná firma, která poskytuje komplexní služby v oblasti kryoterapie. Svým klientům nabízíme, jak pobyt v kryokomoře, tak i lokální kryoterapie. Kryoterapie je léčba chladem. Jedná se o moderní rehabilitačně-léčebný postup, který má širokou škálu využití. Nastartuje regenerační procesy v celém těle díky teplotám až -160 °C. Využívá přirozené reakce lidského těla.

Pro členy Form Factory celoroční sleva 15%. Pro uplatnění slevy předložte členskou kartu.

kryorestart.cz

-15 %

Cacao

Cacao ale nejsou pouze dezerty a zmrzlina. K pití si u nás dáte skvělou kávu, výběrové sypané čaje, čerstvě připravené šťávy, ale také koktejly a míchané nápoje se superfood přídavky.

Pro členy Form Factory 15% celoroční sleva. Pro uplatnění slevy předložte členskou kartu Form Factory a sdělte toto před placením.

cacaoprague.cz

-15 %

Černá Madona

Podniky Černá Madona se nachází v Praze v nádherných domech s kubistickou architekturou. Původní Černá Madona se nachází v Celetné ulici a v roce 2022 jsme nově otevřeli sesterskou provozovnu v budově Legiobanky Na Poříčí.

Pro členy Form Factory 15% celoroční sleva. Pro uplatnění slevy předložte členskou kartu Form Factory a sdělte toto před placením.

cernamadona.com

-10 %

Knedlín

Lákají vás sladké knedlíky? Máme je! Dáváte přednost slanému nášupu? Dopřejte si ho! Připravujeme téměř 20 druhů čerstvých knedlíků z bramborového těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat. A nezapomeňte to spláchnout některou z domácích limonád, kávou nebo pivem z mikropivovaru Kamenice!

Pro členy Form Factory 10% celoroční sleva. Pro uplatnění slevy předložte členskou kartu Form Factory a sdělte toto před placením.

knedlin.cz

-10 %

Automyčka Express

Automyčka Express je trendsetter originálního konceptu ručních automyček v 29 nákupních centrech v ČR a SR. Spojuje prémiovou ruční péči o váš automobil s maximálním využitím vašeho času, dostupností a výhod nákupního centra.

Při předložení členské karty FF sleva 10 % na všechny programy.

automycka.cz

-10 %

krytnamobil.cz

Krytnamobil.cz je eshop se vším, co je potřeba pro Váš telefon, tablet, notebook a mnohem více. Najdete u nás široký výběr krytů, ochranných skel od předních světovýchznaček jako UAG, Guess, Spigen či Karl Lagerfeld a jiné. Dále v našem sortimentu je nepřeberné množství powerbank, nabíječek, řemínků, airtagů, sluchátek atd., zkrátka vše na jednom místě. Jdeme neustále s dobou a každý měsíc naskladňujeme novinky z celého světa.

Pro členy Form Factory sleva 10% pro uplatnění slevy zadejte kód FF10

krytnamobil.cz

-10 %

Vo2max klinika

Klinika celostní terapie a sportu. Fyzioterapie, fyzioterapie pohotovost, ortopedie, pedologie, diagnostika běhu, nutriční poradenství. Komplexní zdravotní péče specialistů s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Individuální a nadstandardní přístup bez čekání. Řešíme akutní i chronické bolesti pohybového aparátu, rehabilitaci po zranění, kompenzace jednostranné zátěže a v neposlední řadě především prevenci bolestí.

Pro členy Form Factory nabízíme na veškeré služby slevu 10%.

vo2max.cz

-15 %

Toni&Guy

Toni&Guy je mezinárodní síť kadeřnických salonů která v příštím roce oslaví šedesátileté výročí. TONI&GUY nabízí také propracovaný systém vzdělávání. V ČR jsou tři salony. V roce 2002 byl jako první otevřen salon v Dlouhé ulici (nyní Soukenická), následně v Michalské a Opletalově ulici. Po celém světě je celkem přes 700 poboček ve 40 zemích.

Pro členy Form Factory v salonu Toni&Guy Soukenická 5, Praha 1. je sleva 15% při předložení členské karty.

toniandguy.cz

-10 %

SUIT UP

Stylový pronájem a nebo také prodej obleků, smokingů a všech gentlemanských doplňků. Kvalitní oblek upravený na míru ti zajistíme do druhého dne. Formální outfit si můžeš objednat online na www.suitsup.cz nebo si rezervuj termín v showroomu v Praze nebo Brně. Získat oblek nikdy nebylo jednodušší.

S kódem FF10 získáš slevu 10 % na pronájem nebo můžeš slevu využít také na ušití obleku na míru.

suitsup.cz

-10 %

SIMPLY UP

Nová česká značka oblečení pro muže je postavena na konceptu minimalistického šatníku. Stačí ti pár základních kousků kvalitního oblečení a my ti zaručujeme, že s nimi poskládáš outfity na jakoukoliv příležitost. Nakupuj módu chytře a ušetříš nejen čas, peněženku, ale i planetu.

S kódem FF10 získáš slevu 10 % na první objednávku online i v našem showroomu.

simply-up.cz

-10 %

ProSpánek

Kvalitní spánek našich zákazníků chápeme v ProSpánku jako své poslání. Jsme si vědomi, že matrace, postele ani polštáře nevybíráte každý den, proto fungují naše prodejny jako spánková studia s opravdovými odborníky. Vedle profesionálního poradenství o kvalitním a pohodlném spánku budete mít na své rozhodnutí i dostatek informací a času. U nás je nákup matrací, postelí nebo i lůžkovin příjemným zážitkem. Nekončíme u nákupu. Postel nebo matraci vám dovezeme domů a smontujeme. Zdravý spánek je základem pro zdravý život.

Členové Form Factory mají 10% slevu při předložení členské karty, nebo zadání kódu FF10.

prospanek.cz

-10 %

Amazonia.cz

Amazonia je značka, která byla založena v Austrálii, a která je přední světovou společností zabývající se inovativními certifikovanými organickými suplementy, doplňky stravy a rostlinnými potravinami. Veškeré produkty mají certifikaci ACO (Australian Certified Organic) a potraviny BIO certifikaci. Produkty jsou vyráběny udržitelným způsobem, jsou čistě přírodní, bez syntetických látek, GMO, mléčných a umělých přísad a v neposlední řadě jsou VEGAN (kromě Raw Beauty Collagen a Raw Protein Collagen Plus). Amazonia je součástí globální rostlinné potravinové revoluce, která pomáhá světu navodit přirozeně zdravé procesy nejen v lidském těle.

Členové Form Factory mají 10% slevu při zadání kódu FF10.

amazonia.cz

HC Slavia Praha

HC Slavia Praha je český klub ledního hokeje, který sídlí v Praze. Založen byl v roce 1900 pod názvem SK Slavia Praha. Svůj současný název nese od roku 1993. Od roku 1994 do roku 2015 byl klub pravidelným účastníkem nejvyšší české soutěže, ve které doposud získal dva mistrovské tituly. Slavia měla také významnou roli při zakládání Českého svazu hokejového. Od srpna 2007 používá HC Slavia Praha nový klubový znak. Od sezóny 2015/16 působí v 1. lize, druhé české nejvyšší soutěži ledního hokeje.

hc-slavia.cz

RELAX 4 YOU

Navštivte naše privátní wellness ve Vršovicích.

Po každých sedmi návštěvách vám připíšeme 2000,- Kč kredit. Po příchodu se prokažte členskou kartou FORM FACTORY.

privatni-wellness-vrsovice.cz

Clubco

Nejmodernější coworkingový prostor v samém srdci Brna

S klubovou atmosférou, atraktivními designovými prvky a špičkovou IT infrastrukturou. To je Clubco, coworking v areálu business parku Vlněna. Prostor pro úspěšné freelancery, startupy i malé a střední firmy. Být jeho součástí znamená svézt se na vlně brněnského podnikatelského boomu a proplétat se s lidmi, kteří mají co říct.

clubco.cz

Angry Beards

Nasraná kosmetika z Třebíče pro všechny normální chlapy. Vlastní receptury dotažené k dokonalosti ve spolupráci s profíky z oboru, prvotřídní fialová skla dovážená z Holandska a kapka nás samotných v každém výrobku, to jsme my, Angry Beards.

angrybeards.cz

-10 %

Bistro banh—mi—ba

Bistra banh—mi—ba spadají do kategorie fast—casual. Slovíčko fast zde supluje rychlost jako všude jinde. Ale rozhodující je casual. To popisuje místo, kde se cítíte pohodlně a příjemně, s jídlem, jehož kvalita je vyšší než vysoká. Neděláme kompromisy mezi kvalitou, kvantitou a rychlostí. Proč taky? Umíme nabídnout vše naráz.

Pro členy Form Factory sleva 10 %při předložení členské karty nebo voucheru.

banhmiba.cz

-10 %

BOHEMIA KUCHYŇ A NÁBYTEK

Bohemia je vašim expertem pro kuchyňské linky a nábytek pro domov na míru. Jsme dodavatelem jednoho z největších výrobců kuchyňských linek a nábytku Německa. U nás máte kompletní servis a individuální přístup ke každému. Děláme vše od měření místnosti, tvorby projektu, instalatérské práce až po kompletní montáže. Vždycky se zaměřujeme na detaily a máme moderní řešení pro vás. Přitom nemusíte ani chodit ven, my přijedeme k Vám!

Pro členy Form Factory sleva 10% při předložení členské karty.

bohemia-kuchyn.cz

-10 %

Bufet GoWok

Mraky jídla, moře chutí. Sněz, kolik chceš v asijském bufetu GoWok ve stylu „all you can eat“. Přijď doplnit bílkoviny nebo si dát něco zdravého a lehkého. Vyber si z pestré nabídky autentické asijské kuchyně, mořských plodů, polévek a sushi, nebo ti na gril hodíme pořádnou porci masa. To vše a ještě mnohem víc najdeš v Bufetu GoWok na Andělu.

10% sleva pro členy Form Factory na grill

IG: bufetgowok

-10 %

Moje místo

Jsme rodinné bistro ve Vršovicích a naším přáním je, aby Vám u nás bylo dobře a rádi jste se vraceli. Milujeme dobré jídlo a nic, co nechutná nám, nenabídneme vám. Moderní polední menu, večerní nabídka, víkendoví brunch, catering, oslavy, rauty. Přátelská atmosféra a neotřelé neformální prostředí.

Pro členy Form Factory 10% sleva.Stačí se prokázat členskou kartou nebo QR kódem v aplikaci Moje Form Factory.

mojemisto.cafe

-10 %

BISTRO BURGERS BEER

Na Václaváku – pod koněm – v hotelu Jalta

NAŠE LÁSKA PROCHÁZÍ VAŠIM ŽALUDKEM

Snídaně – obědy – večeře

Skvělé burgery – BBQ žebra – grilované steaky – velké saláty

Craft piva – signature cocktaily – domácí limonády

NABERTE NEJKVALITNĚJŠÍ TUK 😊

Pro členy Form Factory 10 % sleva

bistroburgersbeer.com

Asklepion – Institut klinické a estetické medicíny

V síti center estetické medicíny Asklepion v Praze, Karlových Varech, Mariánských Lázních, Českých Budějovicích či Jihlavě najdete všechny obory, které se estetické medicíny dotýkají, a to dermatologii, plastickou chirurgii, stomatologii, cévní chirurgii, ORL, plastickou gynekologii, kosmetologii a další. Díky takto široké nabídce je Institut Asklepion zárukou špičkové medicíny, která pomohla již více než 500 000 spokojených klientů.

asklepion.cz

-10 %

Cihelna Burger bar

Cihelna Burger bar je stylová restaurace s otevřenou kuchyní.

Přijď si k nám dát vymazlený burger z vyzrálého hovězího Chuck roll v naší domácí bulce, tortille nebo naked s homemade dipem. Nebo třeba šťavnatý hovězí steak,  křídla, žebra ale i  třeba lehčí salát. K pití vám rádi namícháme pěkný drink nebo natočíme pivko z našeho Uhříněveského pivovaru. Klidná a útulná zahrádka je jasná věc. Pro členy Form Factory 10% sleva. Stačí se prokázat členskou kartou nebo QR kódem v aplikaci Moje Form Factory.

cihelnauhrineves.cz

-10 %

Avocado Bistro

Avocado Bistro a Bar na Vinohradech, první avokádové bistro v České republice, místo kde si můžete dát avokádový brunch s výběrovou kávou, skvělý oběd i večeři s koktejlem z čerstvého ovoce. Avokádo v hlavní roli servírujeme v podobě fresh poké bowlů, hovězího masa z farmy v burritu, čerstvých salátů, avokádového brunche a fresh juice s výběrovou kávou z Brazílie. Užít si to všechno můžete v naší havajské džungli s našimi koktejly z čerstvého ovoce. Těšíme se na Vás v Chrudimská 5, přímo naproti Atrium Flora. Sleva pro členy Form Factory -10%.

avocadobistro.cz

Beauty Code

Beauty Code – centrum estetiky těla a obličeje Vinohradech. 350 metrů krásy se nachází ve třech podlažích. Šest let úspěšné práce, salony ve třech zemích, 12 000 spokojených zákazníků. Laserová epilace, kosmetologie, masáže, manikúra a pedikúra. S námi získáte služby nejvyšší kvality za nejlepší ceny.

ID: beauty_code_praha

-30 %

NUAD THAJSKÉ MASÁŽE & SPA

Přijďte uvolnit své tělo od bolesti, únavy a napětí na THAJSKÉ MASÁŽE a SPA do hotelu DON GIOVANNI (12. patro), kde se o Vás postarají certifikované thajské masérky!

Celoroční sleva na thajské masáže 30% pro klienty Form Factory!

nuad.cz

-15 %

Barbershop Prague Gringos

Jsme barbershop s vášnivým a zkušeným týmem. Nabízíme stříhání vlasů, holení a další služby. Navštivte nás a užijte si jedinečnou atmosféru salonu. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Pro členy formfactory využij slevu 15% na služby.

gringosbarber.cz

-15 %

Sushirrito

Přijďte nás navštívit, zavolejte nebo si objednejte přes web.

Použijte heslo FF-SUSHIRRITO a získáte slevu 15% na jídlo z naši nabídky. Sleva se nevztahuje na nápoje a již zlevněné sushi sety.

Těšíme se na Vás.

sushirrito.cz

-20 %

Provoque

Provoque nabízí luxusní spodní a noční prádlo s rafinovanými střihy, které se vyznačuje vysokou kvalitou a exkluzivitou. U nás je výběr spodního prádla pro vaši drahou polovičku jednoduchý. Naše prádlo je totiž vybavené elastickými posuvnými popruhy, které umožňují nastavení podle potřeby od velikosti XS do velikosti L. Stačí znát pouze velikost košíčků a o zbytek se nemusíte starat. Pro členy Form Factory 20 % sleva s kódem FF20

provoque.cz

-100 %

OX Club Prague

Nejlepší klub v Praze — VIP zóny, světoví umělci, nádherné tanečnice, show a levné drinky. Nový, super moderní klub v Praze. 3x pódium, kapacita 1200 osob.
Když zadáte kód formfactory, vstup je pro členy Form Factory zdarma! Platí pro domácí akce, nikoliv pro externě organizované.

oxclubprague.com

-10 %

FIT Kitchen

Zahoďte nákupní seznam a přepněte přípravu jídla na autopilota díky krabičkování!

Denně čerstvé a nehorázně chutné menu, které si vás omotá. Bez plánování. Bez nakupování. Bez vaření. Stačí jen kliknout a vstoupit do světa chutí FitKitchen!

Členové Form Factory mají 10% slevu na první objednávku – na kód se zeptejte na recepci svého klubu

fitkitchen.cz