Projekt Health Factory v září – zpátky do kanceláří a škol

  • Projekt Health Factory vstupuje do druhého roku
  • Září bude věnováno návratu do kanceláří a škol ve spojení s pohybovými aktivitami
  • Speciální skupinové lekce zaměřené na správné protahování, záda a ergonomii těla

Společnost Form Factory začíná již druhý ročník svého projektu #HealthFactory. Září bude opět věnováno návratu z dovolených do práce a škol a zejména problematice sedavého zaměstnání a související prevence v podobě aktivního pohybu a stravování. Pro lidské tělo není dlouhodobé sezení, které je dnes časté zejména u kancelářských profesí, přirozené a dochází při něm k řadě negativních důsledků, což má za následek předsunutí ramen a celkové přetížení svalové soustavy.

Druhý ročník projektu #HealthFactory přichází s upraveným programem na celý rok, nově budou témata na čtvrtletní bázi a budou se věnovat civilizačním chorobám více do hloubky.

Součástí programu Health Factory je zařazení speciálních skupinových lekcí, například fyzio-jógy, zaměřených na zdravá záda, střed těla, stabilizaci a mobilitu svalového aparátu. Pro zájemce bude ve všech klubech Form Factory k dispozici více než 2 500 skupinových lekcí měsíčně. Kromě toho Form Factory připravuje série tematických článků, videí a živý streaming cvičení v rámci online portálu fitness.formfactory.cz.

Pro návštěvníky a zájemce o cvičení je také v deseti klubech Form Factory připravena vstupní diagnostika, která pomůže identifikovat problémy spojené s výživou a životním stylem a lépe se tak zaměřit na prevenci či odstranění právě těchto problémů.

Odborným obsah, bude dostupný v rámci online platformy fitness.formfactory.cz.