Rozdáváme chytré hodinky

ROZDÁVÁME CHYTRÉ HODINKY

Podmínky

Kdo maká, vyhrává!

ROZDÁVÁME CHYTRÉ HODINKY

v hodnotě 250 000 Kč

Čím víc chodíš, tím větší máš šanci!

Zapoj se i s Multisport kartou

Sbírej body za vstupy vč. skupinových lekcí

Získej hodinky Samsung Galaxy Watch Active2

PODMÍNKY SOUTĚŽE

  1. Do soutěže není potřeba registrace.
  2. Soutěž trvá od 15. 7. do 31. 8. 2021 a vztahuje se na členy, kteří mají uzavřené platné členství Form Factory nebo si ho v tomto období zakoupí a aktivně využívá a návštěvníky s Multisport kartou.
  3. Soutěž se vztahuje na členství 12 měsíců, Flexi, BASIC a 3 měsíce BASIC ve variantách 1 klub, Multiklub, Pro Age a vstupy s Multisport kartou.
  4. Soutěž se nevztahuje na jednorázový vstup, týdenní vstup a vstup zdarma.
  5. Pro zařazení do soutěže platí následující podmínky – při každé návštěvě klubů Form Factory se účastníkovi započítává jeden bod. Čím více bodů se svým jménem účastník soutěže nasbírá, tím vyšší šance je v losování při vyhodnocování soutěže (například: 2 návštěvy klubu = 2 body do slosování, 15 návštěv klubu = 15 bodů do slosování).
  6. Losování výherců soutěže bude 7. 9. 2021 prostřednictvím automatizovaného systému.
  7. V době losování musí mít klient aktivní členství 12 měsíců, Flexi, BASIC a 3 měsíce BASIC nebo aktivní Multisport kartu.
  8. Celkově je součástí soutěže 50 kusů chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active2.
  9. Na výhru není právní nárok. Nelze nahradit peněžní hodnotou. Výherce není oprávněn určovat typ výhry v případě výběru z více modelů a barevných provedení chytrých hodinek Galaxy Watch Active2 v soutěži. Výherce může být vylosován pouze jednou. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci Form Factory a spolupracující osoby.

Nemáte členství?