Získej vstup ZDARMA

Do vámi zvoleného klubu Form Factory
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a Návštěvním řádem Form Factory

První návštěva ZDARMA

Chcete se dostat do formy, zlepšit si kondici a udělat něco pro své zdraví? U nás rutinu nezažijete. V našich patnácti klubech o celkové velikosti 28 000 m2 najdete vše, co podpoří váš aktivní trénink. Moderní posilovací stroje, funkční, kardio a crossfit zóny jsou u nás samozřejmostí. Každý týden máte k dispozici více než 2 500 studiových lekcí včetně populárních programů Les Mills, které vedou naši profesionálové. Po náročném tréninku jsou vám ve vybraných klubech k dispozici bazény, sauny, parní lázně nebo vířivky, kde rychle obnovíte svou fyzickou i duševní rovnováhu. U nás najdete vždy něco nového.

A to nejlepší nakonec. Vše je součástí členství. Tak už na nic nečekejte a požádejte si o zkušební vstup, který vám otevře cestu do světa Form Factory.

Jak dostanu volný vstup?

Není to nic složitého, v pravé části stránky vyberete klub, který chcete navštívit a vyplníte své kontaktní údaje. Obratem vám e-mailem zašleme potřebné informace pro vaši návštěvu. Pokud vám e-mail nedorazí, zkontrolujte si prosím složky pro hromadnou poštu nebo spam.

Podmínky

  1. Platí pro nové zákazníky, kteří ještě nenavštívili žádný klub Form Factory.
  2. Platí pouze pro osoby starší 16 let.
  3. Na osobu lze použít pouze 1 jednorázový vstup zdarma.
  4. Platnost jednorázového volného vstupu je 7 kalendářních dní od registrace, jinak zaniká.
  5. Před vstupem do klubu budete vyzváni k ověření totožnosti platným dokladem.
  6. Dáváte svolení, že vás společnost Form Factory může kontaktovat (e-mailem, SMS, telefonem nebo jinými prostředky) pro marketingové účely nebo průzkumu zákaznické spokojenosti. Informace o tom, jak zpracováváme osobní údaje zde.

Podívejte se, jak to u nás vypadá