6 měsíční členství

6 měsíců fitness
+ wellness pobyt
ZDARMA ❤

WELLNESS POBYT V HODNOTĚ 7 900 KČ ZDARMA
K 6 MĚSÍČNÍMU ČLENSTVÍ

Ideální fitness sezóna začíná u nás – teď s parádním dárkem v hodnotě 7 900 Kč. Cvičte bez omezení, limitů a závazků celých 6 měsíců a získejte navíc voucher na dvoudenní pobyt (1 noc) pro dva v romantickém pokoji, plný wellness, relaxace, dobrého jídla v luxusním Chateau Šanov. V kouzelném prostředí zámku necelou hodinu jízdy od Prahy vám je plně k dispozici zážitkový bazén a sauny, dobrou náladu pak podpoří bohatá snídaně, občerstvení celý den a jedinečná pětichodová gourmet večeře.

Vytvořte si zdravý životní styl a kondici díky neomezeným vstupům do fitness klubů, na skupinové lekce včetně Les Mills programů a zpříjemněte si život zážitkovým wellness pobytem.

Nezáleží, zda si zvolíte členství pro 1 klub, Multiklub nebo Pro Age, dárek od nás dostáváte u všech typů tohoto členství.

1 klub
/6 měsíců/
Multiklub
/6 měsíců/
Pro Age
/6 měsíců/
Vstup do všech klubů pro mladší 26 let a starší 62 let

6 MĚSÍCŮ 1 KLUB

7 666 Kč/6 měsíců/+ wellness pobyt ZDARMA
VÍCE INFO

6 MĚSÍCŮ MULTIKLUB

8 999 Kč/6 měsíců/+ wellness pobyt ZDARMA
VÍCE INFO

6 MĚSÍCŮ PRO AGE

Vstup do všech klubů pro mladší 26 let a starší 62 let  Kč /6 měsíců/
VÍCE INFO

Naše moderně vybavené kluby nabízí nekompromisní výběr aktivit pro váš pravidelný či občasný trénink. A protože vnímáme i odpočinek jako součást fitness, máte možnost revitalizovat svou mysl ve wellness. Co může být lepší než po náročném tréninku nebo lekci zamířit rovnou do sauny, vířivky, parních lázní nebo bazénu, které jsou součástí některých našich Form Factory klubů.

Cena je včetně DPH. Změna vyhrazena.

PRAVIDLA A PODMÍNKY
VOUCHER ZDARMA „KOUZELNÁ NOC NA ZÁMKU“

  • Akce trvá od 10. 6. do 31. 7. 2022 a vztahuje se na osoby, které zakoupí online na e-shopu Form Factory v uvedeném období jednu z variant 6 měsíčního členství BASIC – 1 klub, Multiklub, Pro Age.
  • Počet voucherů na wellness pobyt je omezen, jeden zákazník může čerpat jeden voucher k zakoupenému členství.
  • Voucher je zákazníkovi zaslán po připsání platby za členství na účet Form Factory. Obvykle do 1 pracovního dne od nákupu členství.
  • Akce se nevztahuje na žádné jiné služby Form Factory.
  • V případě čerpání voucheru v rámci 14 denní zákonné doby na odstoupení od smlouvy dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku nelze uplatnit ustanovení o odstoupení od smlouvy (§ 1837 písm. a) občanského zákoníku).
  • Voucher v hodnotě 7 900 Kč „KOUZELNÁ NOC NA ZÁMKU“ je platný pro dvě osoby. Obsahuje 1 noc pouze pro pobyty s příjezdem ve dnech středa nebo čtvrtek (check in od 15:00, pozdější check out do 11:00 hodin), přivítání se sklenkou Prosecca, 1 x bohatý snídaňový bufet, 1x odpolední občerstvení, 1 x 5-chodová Gourmet večeře, zapůjčení županů, volný vstup do zážitkového bazénu, volný vstup do saunového světa (parní bylinná sauna, finská sauna, solná sauna, Kneippův chodník, zážitková sprcha a odpočívárna), volný vstup do fitness centra, ubytovací poplatky, Wifi připojení v celém hotelu, parkování v podzemní garáži.
  • Voucher je platný pro dvě dospělé osoby do data uvedeném na voucheru.
  • Na voucher v akci není právní nárok. Nelze nahradit peněžní hodnotou.
  • Dodavatelem voucheru je společnost LIONS – školicí středisko Nesuchyně, s.r.o. zapsaná u Městského soudu v Praze pod sp.zn. C 146823 ode dne 22. 12. 2008, Sídlo společnosti: Kyšice, Nová 101, PSČ 273 51, IČ: 28510046, DIČ: CZ28510046.