První návštěva

Chystáte se k nám poprvé? Poradíme vám, jak na to a na co nezapomenout.

 

Co si vzít s sebou?

Na trénink doporučujeme zvolit pohodlné sportovní oblečení, kvalitní obuv, ručník a vlastní zámeček ke skříňce.

 

Co když nevím, s jakým cvičením začít?

Cítíte se v klubu ztraceni a neví, jak cvičit? Vyzkoušejte naše certifikované trenéry, kteří vám pomohu se správnou technikou cvičení a díky kterým budete dosahovat lepších výkonů a požadovaných výsledků.

Rezervovat trenéra

 

Bude mě někdo soudit za můj výkon?

U nás vás nikdo nebude soudit ani řešit. Každý má své vlastní možnosti a limity a soustředí se na sebe, proto i vy se můžete zaměřit jen na svůj vlastní výkon a dobrý pocit.

 

Etika strojů a činek

Při každém cvičení platí, že po ukončení je potřeba uklidit stanoviště do původního stavu tak, aby ten, kdo přijde po vás měl vhodné prostředí pro svůj trénink stejně jako vy. Základním pravidlem je používat ručník a chovat se ohleduplně k ostatním návštěvníkům v klubu.

 

Vlastní hudba

V našich klubech hraje hudba, která zvýší váš výkon, ale zároveň víme, že každého motivuje něco jiného, proto si vezměte sluchátka a pusťte si to, co vás posune k nejlepším výsledkům, ale zároveň, prosím respektujte svoje okolí a nerušte ostatní.

 

U nás v tom nejste sami

Vyberte si z široké nabídky skupinových lekcí včetně programů Les Mills s našimi profesionálními instruktory. Přicházíme s novými trendy, tak aby vás lekce vždy bavily.

Skupinová cvičení

Zjistěte, jak je na tom vaše tělo

Při první návštěvě vám doporučujeme absolvovat tělesnou diagnostiku, která vám přesně ukáže, v jakém stavu je vaše tělo po stránce svalů, váhy, tuků a dalších parametrů. Budete tak mít dobré východisko pro zlepšování a svůj trénink můžete správně zaměřit. U některých členství je tato diagnostika 1x měsíčně zdarma.

Diagnostika těla