Novinky

Health Factory v květnu – těhotenství a aktivní pohyb

Málokdo ví, že zdraví dítěte je přímo závislé na tom, v jaké zdravotním a výživovém stavu se nachází žena již v období 1-2 roky před početím a v průběhu těhotenství.

Zobrazit

Chronický únavový syndrom může postihnout každého

Jen v České republice dochází k nárůstu tohoto onemocnění a trpí jím přes 40 000 lidí, celosvětově postihuje miliony lidí.

Zobrazit

Jaro přeje detoxikaci organismu

Dnes moderní slovo DETOX je potřeba vnímat v širších souvislostech a věnovat se očistě organismu po zimním období v mnoha oblastech.

Zobrazit

Syndrom vyhoření je strašák dnešní složité doby

Pro tento měsíc se bude jednat o prevenci a zmírnění dopadů tzv. syndromu vyhoření (burn-out), který byl popsán v klinické literatuře již na přelomu 80. a 90. let minulého století.

Zobrazit

Leden bude ve Form Factory ve znamení prevence obezity

I v roce 2021 pokračuje společnost Form Factory s projektem Health Factory, který je zaměřen na vzdělávání a podporu aktivního pohybu pro každého.

Zobrazit

Health Factory projekt pokračuje s tématem deprese

Poslední měsíc roku je náročný na psychiku a především v současné době klade velké nároky na každého. Společnost Form Factory proto přichází s tématem deprese a její prevence v rámci svého dlouhodobého projektu #HealthFactory.

Zobrazit

Nový prémiový obsah a online cvičení

Přinášíme rozsáhlou knihovnu online cvičení a spoustu dalšího obsahu ze světa fitness, zdraví a zdravého životního stylu. Přidejte se i vy k modernímu přístupu ke cvičení.

Zobrazit

Health Factory projekt pokračuje v říjnu tématem imunita

Společnost Form Factory představuje další téma v rámci svého nového projektu Health Factory.

Zobrazit