Health Factory – Aktivní zima

  • Projekt Health Factory přichází s novým tématem – Zůstaňte aktivní i v zimě
  • Nezaměřujte se jen na předsevzetí, ale nastavte si dlouhodobé fitness návyky
  • Fitness a sport obecně je prospěšný pro zdraví a kvalitní fyzický a duševní život

Do roku 2022 vstupuje projekt Health Factory s novým tématem. Zimní měsíce jsou často obdobím, které svádí k opuštění pohybových aktivit nebo naopak zaměření pouze a jen na novoroční předsevzetí a hubnutí. V rámci podpory zdravého životního stylu a rozvoje fyzického a duševního života přináší Form Factory rady a poznatky pro všechny zájemce, kteří usilují o nastavení dlouhodobých fitness rutin a změnu přístupu ke zdravému životnímu stylu jako celku.

Pravidelné cvičením přináší spoustu benefitů, které mohou zlepšit život mnohem významněji, než když se jedná jen o redukci váhy. Zejména v zimních měsících cvičení sníží stres a úzkost, pomůže cítit se šťastnější, úspěšnější a pomůže i zmírnit negativitu. Zároveň je důležitým lékem v boji proti nejrůznějším nemocem a je klíčem ke zlepšení funkce mozku. Pravidelná fyzická aktivita může významně prodloužit život, a to vše je jen začátek. Výhod cvičení je nespočet.

Fitness kluby Form Factory nabízí zájemcům nespočetnou řadu aktivit a cvičení, ať už se jedná o individuální trénink, podporu trenérů nebo řadu zajímavých programů skupinových lekcí. Pro doplnění tréninku je možné také využít on-line tréninky v rámci digitální platformy Form Factory, která dnes zahrnuje již téměř 500 lekcí s oblíbenými instruktory, kteří působí ve fitness klubech Form Factory.