HealthFactory – Disciplína a motivace

Předsevzetí nefungují. Prostě ne. Je potřeba začít teď a nečekat na žádný významný milník, na pondělí nebo třeba začít cvičit až zhubnete. Vše se točí o snaze něco změnit. O motivaci, hledání motivace, o prvním kroku, disciplíně. O tom udělat nějakou akci, která by měla přinést kýženou reakci. Ovšem, co když motivace udělat ten první krok nikdy nepřijde?

Motivace je vedlejší produkt. Je to vedlejší produkt akcí a disciplíny, která vede k dlouhodobým fitness rutinám a návykům. Ono totiž, motivace a disciplína jsou si tak neuvěřitelně blízko.

Co místo hledání udělat první nějakou akci. Třeba vyjít schody, dát si první skupinovou fitness lekci v životě, vyrazit do fitka.

Motivace není cíl, ale vedlejší produkt akcí a dlouhodobé disciplíny, které vedou ke zdravému životnímu stylu.

Zima je vhodné období pro získání dlouhodobé kondice a zdravá disciplína je základním stavebním kamenem dlouhodobě udržitelného zdraví a dosažení očekávaných výsledků. S programem #HealthFactory vám pomůžeme načerpat potřebné informace pro váš optimální a efektivní trénink, tipy a trendy, které podpoří vaší motivaci a disciplínu.