Form Factory Dance Party 2023

Sobota 30. 9. 2023
FORM FACTORY VINOHRADSKÁ

DANCE PARTY 2023

KOUPIT VSTUPENKU

Dance Party 2023

Koupit vstupenkuProgram

Připojte se k nezapomenutelné fitness Dance Party ve Form Factory Vinohradská! Připravte se na půl dne plného energie, tance a neuvěřitelné zábavy.

Celou akci rozzáří zahraniční instruktor Bechir Ben Dhief, CZ Zumba Team a český tým Form Factory instruktorů, kteří vás provedou skvělým mixem zumba tanečních stylů a moderních rytmů, které vás rozehřejí a donutí se zapotit. Každý zde najde to své, bez ohledu na věk či úroveň kondice.

Přineste si svou energii, pohodlné oblečení a nezapomeňte na pitný režim. My se postaráme o zbytek – skvělou hudbu, taneční choreografie a spoustu zábavy.

Fitness Dance Party ve Form Factory Vinohradská se koná již 30. září 2023 od 9:00 a je otevřená pro všechny. Přijďte si užít nezapomenutelný zážitek plný tance, zábavy a pohybu!

Prodej vstupenek

V předprodeji na Goout.cz

Event: Dance Party 2023

Kdy: Sobota 30. 9. 2023, 9:00 – 13:00

Kde: Form Factory Vinohradská, Vinohradská 190, Praha 3, 130 00

  • Vstupenka 399 Kč

Vstupenky jsou přenosné. Pořadatel akce Form Factory s.r.o.

Koupit vstupenku

Bechir Ben Dhief

Zumba Master Instuctor

Jmenuji se Bechir a žiji v Nizozemsku, ale cítím se jako doma po celém světě. Jsem původem z Tuniska. Rád učím Zumbu® a sdílím svou vášeň pro hudbu a tanec se světem. Jsem instruktorem Zumby® od listopadu 2018 a licencovaný instruktor Zumba® Jammer od února 2021. Můj momentálně oblíbený rytmus je Rythms Afro beat a DanceHall. Oblíbený krok Shaku Shaku. Jako instruktor Zumby® učím Zumbu® Fitness a také Aqua Zumbu®. Těším se na vás v Praze ve Form Factory na letošní Dance Party 2023.

Program

Změna programu a místa konání vyhrazena.

  • 08:00Registrace
    Vinohradská recepce
  • 9:00VIXEN /30 minVixen Workout je taneční program s posláním toho ukázat ženám a dívkám, že je v nich mnohem více než si samy myslí a než sami dokáží vidět. Jedná se o spojení lásky k pohybu a tanci.
  • 9:45ZUMBA  /90 minBechir Ben Dhief + CZ Zumba teamZumba představuje taneční aerobní trénink – jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) – „přerušovaný trénink“. Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou.
  • 11:20POUND /30 minPound – je dynamické cvičení s paličkama, které z vás udělá rockovou hvězdu zatímco budete hubnout a posilovat. Cvičí se naboso. Pokud ve vás dřímá touha stát je rockstar, tak tento program musíte zažít!
  • 12:00BODYJAM  /45 minMonika Trnková, Lenka Skopalová, Michaela Hofírková, Ondřej VeselýBODYJAM je kardio cvičení, kde si užijete pocit, že necvičíte, ale tančíte. Nejrůznější taneční styly a moderní hudba Vám zaručí zábavu a uvolnění, při které se pořádně vypotíte. Naučíte se 2 taneční styly a budete si připadat jako v klipu na MTV.

Partneři Dance Party 2023